Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miirek

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki ale myślałem raczej o jakimś innym sposobie na sprawdzenie tej funkcji. To że sprawdzę pod wodą to wiadomo. A może ktoś wie coś więcej o tym modelu zegarka? Mam go od kilku dni z wymiany za inny zegarek i nic o nim nie wiem. Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych informacji, nie wiem nawet czy ma 5,10 czy 15lat. Czy ktoś może coś więcej o nim powiedzieć ?
  2. Witam. Szukam informacji i instrukcji obsługi zegarka Breil depthwater. Znalazłem informację że to włoska firma istniejaca od 1939r i niewiele więcej. Wiem że w środku jest japoński mechanizm myiota 3U62, jednak nie do końca potrafię go używać. Nie wiem czy jest jakiś sposób na sprawdzenie głębokościomierza?
  3. Witam. Od dawna obserwuje forum i znalazłem tu już sporo ciekawych informacji. Sam od jakiegoś czasu zbieram zegarki męskie i mam ich już kilka. Raczej nie handluje tylko się wymieniam. Wreszcie postanowiłem się zarejestrować i dalej szukać ciekawych informacji na tematy zegarowe i zegarkowej. No i też szukać pomocy czasem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.