Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Click

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Zgodnie z obietnicą informuję o swoim wyborze. Zamówiłem LM Pontos S. Przelew zrobiony i niespodzianka. Sklep anulował zamówienie i zwrócił środki. Brak egzemplarza na magazynie. Mimo dostępności zegarka (w momencie składania zamówienia) coś tak czułem, że może się to tak potoczyć. Empik nie jest jak widać mistrzem w ogarnianiu stanów magazynowych podmiotów trzecich Miałem sobie dać na luz, a tu wpadł mi w oko Glycine Combat SUB Aquarius. Poczytałem i zamówiłem. Dzięki za wszystkie rady. Otworzyliście mi oczy i poszczerzyliście horyzonty. Pozdrawiam serdecznie!
 2. Ta propozycja podoba mi się najbardziej z zaproponowanych przez Ciebie. Niestety nie mogę sobie pozwolić na zwiększenie budżetu. Mogę prosić o jakieś zdjęcia na PRV + cena. Dzięki! O grubości też w pierwszym poście ;) Niemniej jednak, Mido Ocean Star mnie urzekł bardzo. Zaczynam czytać. Dziękuje za wszystkie propozycje. Dam sobie jeszcze kilka dni, choć nie lubię przeciągać decyzji. Jeżeli nie znajdę niczego co spełni kryteria w 100%, przemyślę jeszcze raz mniejsze modele. Jeżeli tak się stanie, to będę wybierał między: LM Pontos S Diver (czarny) vs. Mido Ocean Star vs Mühle-Glashütte ProMare. Dam znać co postanowiłem.
 3. Cordi7, dziękuję. Niestety 12,5mm skreślam z miejsca (mimo, że zegarek piękny). Muszę mieć na prawdę coś większego, ze względu na moją posturę i wzrost ;)
 4. Super. Nie znałem wcześniej. Już zaczynam czytać. Dziękuję. Ok ;)
 5. Witajcie! Chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze zegarka. W mojej mini kolekcji znajdują się obecnie dwa Vostoki Europe (Anchar oraz Ekranoplan). Rozglądam się za trzecią sztuką, chociaż już spod innego brandu. Chciałbym zakupić zegarek w PL, nie musi być nowy. Moje wymagania, z których nie zrezygnuję: - koperta min 45/15mm (nadgarstek 20cm) - gumowy pasek - czytelna tarcza bez fajerwerków - wodoszczelność minimum 20 ATM - mechanizm automat lub kwarc. Obecnie podobają mi się zegarki o minimalistycznym designie. Za przykład mogą posłużyć: - Maurice Lacroix Pontos S Diver (piękna tarcza ale sam zegarek trochę mały) - Andersmann CLASSIC 300M ANN0198 (całościowo piękny, ale niedostępny w PL) - Minus-8 Layer 24 Będę wdzięczny za jakieś sugestie. Przejrzałem ofertę wszystkich popularnych sklepów internetowych i nie znalazłem. Są oczywiście piękne egzemplarze, ale zazwyczaj w okolicach 40/42mm. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.