Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Annabelle

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Na modnych markach mu nie zależy, ale na uznanej marce zegarka też raczej nie, bo po prostu się nie zna (ja tez nie, jak widać). Także nie musi to być niewiadomo jaki mechanizm, na 20 lat 😉 Obecnie od dawna ma czarny w stylu G-Shocka, ale wiem, że podobają mu się teraz takie jak podałam. Chronograf nie jest obowiązkowy. Chodzi o ciemny pasek i tarczę i te złote dodatki. Niekoniecznie do garnituru. A ten zaproponowany zegarek po prostu mi się nie podoba... i taki mam problem z większością tych z lepszej półki. A co sądzicie o firmie Seizmont?
  2. Hej! Chcę kupić mężowi zegarek ze skórzanym paskiem, czarny lub brązowy, ze złotymi elementami. Wizualnie odpowiadają mi te: Lorus https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-lorus-rm332fx9-chronograf-5bar-box-7929177680 Fossil https://www.timestore.pl/Fossil-Neutra-14012?gclid=EAIaIQobChMIwta96bDi7wIVk5-yCh1pVADwEAQYAyABEgIQa_D_BwE Hilfiger https://www.zegarmistrz.com/pl/p/Zegarek-Tommy-Hilfiger-Daniel-1710417-TH1710417/17004?gclid=EAIaIQobChMIp5LdtrTi7wIVbACiAx0_8Q6kEAQYBCABEgKEPvD_BwE Timex https://zegarownia.pl/zegarek-meski-timex-fairfield-tw2t11600?gclid=EAIaIQobChMI--zTnM7M7wIVC-rtCh0IBwRzEAQYEyABEgKjU_D_BwE Cena może być do około 750zł, ale problem w tym, że w takim stylu jakoś szału nie ma. A może nie umiem znaleźć. Zatem jeśli któryś z tych podanych modeli - to który i dlaczego? Jeśli inny to jaki? 😊
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.