Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aga123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdejmowanie zegarka do każdej czynności dla mnie odpada.
 2. Dziękuję za odpowiedzi, każdemu odpisywałam, ale chyba nie za każdym razem byłam zalogowana🤦‍♀️ Plus chyba, jako nowy użytkownik forum, muszę poczekać na zaakceptowanie odpowiedzi przez moderatora. Dziękuję za skierowanie mojej uwagi na markę Tudor, mam już swojego faworyta mocno zbliżonego wyglądem do nieosiągalnego cenowo Rolexa. Czytałam dobre opinie o tej firmie i chyba się zdecyduję na model ze zdjęcia, muszę tylko zmierzyć różne wersje jeśli chodzi o rozmiar. W W.Kruk tylko na zamówienie, około 6 miesięcy czekania.
 3. Dziękuję, też im się przyglądam.
 4. Drodzy Forumowicze, proszę o pomoc w wyborze zegarka🙏. Ma to być coś wyjątkowego, rozpoznawalnego, coś co przyciągnie wzrok miłośników zegarków. Planuję zakup jednego jedynego luksusowego zegarka do końca życia (jestem już dobrze za połową😁). Noszę tylko złotą biżuterię, więc ważne jest dla mnie żeby zegarek pasował do reszty. Nie noszę garsonek i szpilek, ale lubię piękne akcesoria, jak np. torebka, pasek, biżuteria. Wymarzoną torebkę już zdobyłam, więc nadszedł czas na pierwszy (i ostatni) luksusowy zegarek. Taki, którego nie będę chciała zdejmować. Przy okazji zapytam, czy różowe i czerwone złoto to standard, czy jakaś aktualna moda, którą muszę cierpliwie przeczekać? Niektóre marki nawet nie mają obecnie w ofercie niczego (chociażby tylko z dodatkiem) w kolorze żóltego złota (np Breitling). Od tygodnia przeszukuję internet w poszukiwaniu ideału i jestem coraz bardziej znerwicowana :))) Poniżej wypisałam parametry, które tu na forum zostały wymienione jako ważne przy pomocy w poszukiwaniu. Będę wdzięczna za wszystkie sugestie. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Rodzaj mechanizmu: tu liczę na Wasze sugestie komplikacje: dowolne Charakter / typ zegarka: gdzieś pośrodku, raczej casualowy, taki żeby można założyć „do wszystkiego”. Budżet: najchętniej do 15 000zł. biorę pod uwagę propozycje przekraczające zakładaną kwotę, ale mogące być zdecydowanie lepszymi i ciekawszymi propozycjami, na które będę musiała jeszcze, nawet dłużej, zaoszczędzić. Wymiary zegarka: obwód nadgarstka: 16,5 cm, kształt koperty dowolny Akcesoria: raczej bransoleta, bo w pasku skórzanym, obawiam się, skóra szybko ulegnie zniszczeniu Wodoodporność: 100m 200m i więcej Tylko nowy. INFORMACJE DODATKOWE (opcjonalnie) Kolorystyka: złoto żółte, dwukolorowy Pierwszy zegarek czy kolejny: Jedyny zegarek typu EDC (codziennego użytku) Pochodzenie: liczę na Wasze sugestie Marka: znane światowe marki, zależy mi żeby, w razie jakiegoś nieszczęścia, móc bez problemu sprzedać zegarek bez ogromnej straty. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.