Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mjast

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Mjast

  Mały diver

  Dzięki za ciekawe propozycje. Orient Kamasu to na pewno dobry zegarek i poniżej budżetu jednak obawiam się że okaże się półśrodkiem małego wygodnego divera i temat szybko wróci. Seiko skx013 byłoby dobre tylko jest ich obecnie w dobrym stanie mało a jak są to drogie jak na używki. A Certina śliczna tylko trzeba by zredefiniować budżet:)
 2. Mjast

  Mały diver

  16,5cm, mam już jakiś czas Seiko 5 SNZH53k1 który ma 42mm i się mieści na nadgarstek, ale jest jednak dla mnie dość spory i masywny dlatego myślę o czymś mniejszym.
 3. Dzień dobry, szukam zegarka w stylu diver o określonych wymaganiach i z braku sukcesów w szukaniu proszę o poradę, zależy mi na: -mechanizmie automatycznym -wodoszczelność 200m i więcej -szerokość koperty ok.38mm(na pewno poniżej 40mm) -grubość koperty nie przekraczające 13mm -producent: jestem otwarty na mniej znanych producentów i microbrandy, niechętnie chińczyki i zupełne homge -zegarek wolałbym nowy ale rozważę ciekawe propozycje używanych -no i budżet 1500zł z możliwością lekkiego przekroczenia Pytanie czy w tym budżecie i takimi parametrami da się coś ciekawego znaleść? Z góry dziękuję, Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.