Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mamut103

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Zgadzam się z wami, że dobrze jest kupić ze sprawdzonego źródła-napewno będę weryfikować sprzedawcę i zegarek który będę chciał nabyć. Nie demonizowałbym jednak allegro i olx, ponieważ dużo osób nawet z tego forum wystawia tam swoje zegarki Omegę Grzegorza również można tam znaleźć. Gdybym chciał kupić bubla i wyrzucić pieniądze w błoto nie zakładałbym tego tematu. Jaki jest przeciętny koszt przeglądu takiego sprawnego zegarka i co wchodzi w jego zakres? Co najczęściej ulega awarii?
  2. Śliczny jest! niestety na tą chwilę mocno przewyższa budżet. Zdecydowanie chciałbym kupić coś sprawdzonego, więc będę zaglądać na forumowy bazarek lub wrzucać Wam liczne zapytania o konkretne sztuki😁
  3. Witam serdecznie! Myślę że dorosłem już do pierwszego mechanicznego, starego zegarka z duszą, niemniej jednak bardzo boję się kupić składak lub podróbkę. Co sądzicie o tych egzemplarzach? Czy są oryginalne i warte uwagi? Czy nie są przewartościowane lub podejrzanie tanie? https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-tissot-seastar-automatic-1972-CID87-IDKnU5p.html https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-omega-seamaster-automatic-gold-cup-1961-CID87-IDKu9ny.html#6d90d8e429 https://allegro.pl/oferta/pozlacany-zegarek-tissot-seastar-seven-mech-gold-p-10871696451 Ogólnie już dość długo się rozglądam, a podjęcie decyzji nie jest łatwe- jeżeli macie jakieś ciekawe egzemplarze do kwoty 2tys.zł to bardzo bym prosił o PW. z ofertą.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.