Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Neff1993

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ta Certina mnie urzekła, wczoraj byłem w paru salonach szukać Certin czy tissotów i nigdzie nie mieli z tego co się zorientowałem to jakieś 150 km ode mnie jest 1 sklep gdzie są te marki, może ktoś posiada zdjęcie jak ten zegarek wygląda na ręce ? I czy warto brać tą certine czy lepiej zostać przy seiko?
  2. Witam wszystkich, Poszukuję zegarka tak jak w temacie do 3000 zł i raczej już tego budżetu nie chcę przekraczać. Zegarek będzie wykorzystywany na co dzień raczej do tshirtu i jeansów chociaż czasem może być okazja do założenia go do koszuli. Z wymagań to : 40 mm szerokość koperty to max mam mały nadgarstek przymierzałem 42-44mm nie pasuje mi to. Raczej skłaniam się ku automacie Szafirowe szkiełko + odporność na zachlapania nie będę w nim pływał czy nurkował więc nie jest to dla mnie aż tak istotne. Szukam czegoś klasycznego raczej bez chronografu. Nie lubię jak zegarek się świeci nie lubię robić show czy jak to nazwać. Z tego co zdążyłem już dla siebie wypatrzeć to : https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-prospex-alpinist-automatic-spb119j1?gclid=CjwKCAjw87SHBhBiEiwAukSeUZ-mU7YeVU4dJ2l054K3O3WWkiBK-xNU9qr1h46lKXx8ShhjWXc-4xoCzoUQAvD_BwE https://www.timetrend.pl/si-ssa397j1.html?gclid=CjwKCAjw87SHBhBiEiwAukSeUeReZn91FPlgnSabgN_F89HUu1RgJ91y7eW69tIKdQvdfNUcr6DT_RoCeAcQAvD_BwE Nie znam się za bardzo na zegarkach miałem jakieś timexy aztoriny adriatice czy albert riele ale były to zakupy bez czytania żadnych opinii teraz po przejrzeniu forum widzę, że seiko są dość mocno polecane ale mamy 2021 rok i nie widzę za bardzo obecnych wątków dlatego tworzę nowy.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.