Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marian88

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marian88

  1. Dziękuje bardzo za odpowiedzi! Wymiar mojego nadgarstka to 21cm, dokładnie tak - lubuje się w chronografach, lubię też duże tarcze, odnośnie moich preferencji to niezbyt lubię stalowe bransolety - jak już to czarne i jeszcze bardziej podobają mi się Skeletony od Chronografów, ale tak jak napisałem w pierwszym poście - najbadziej podoba mi się Breitling i Omega. Chodzi mi najbardziej o jak najlepsze wykonanie. Ps. Nie ubieram się elegancko prawie nigdy, zazwyczaj 95% na sportowo
  2. Witam wszystkich, jestem tu nowy. Chciałbym sobie kupić w najbliższym czasie swój pierwszy drogi zegarek. Wybieram pomiędzy Navitimer Chronograph GMT 46 Stainless Steel Black A24322121B2P2, a Omega Seamaster Diver 300M OMEGA Co-Axial Master Chronometer Chronograph 44 mm 210.32.44.51.01.001. Moje pytanie jest następujące, czy warto dopłacić do wyższego modelu Breitling Navitimer, aby mieć pod spodem szkło, za którym można zobaczyć mechanizm i czy białe nitki nie będą po miesiącu brudne? Zastanawiam się nad tymi dwoma zegarkami i nie wiem, który wybrać? Ewentualnie co polecacie w tym przedziale cenowym? Pozdrawiam! :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.