Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marvin22b

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. dzisiaj akurat go mega brakuje lepsze ciemne chmury czy sztuczne światło (lampa) ?
  2. Tak jak wspomniałem ja fizycznie nie mam jeszcze tego zegarka (mieli wysłać po wyregulowaniu bransolety i naładowaniu). Tylko po 2 dniach mi dzwonią że zegarek nie ruszył i chcą zwrócić kasę. Ja tylko poddaje wątpliwość ich zaangażowanie i wiedze w naładowaniu zegarka :). Pytam tutaj bo lepiej zapytać kogoś kto ma do czynienia z takimi zegarkami :) bo w sklepach często gęsto ludzie nie mają zielonego pojęcia co sprzedają. W taki dzień jak dzisiaj (mocne zachmurzenie) lepiej pod sztucznym światłem ładować czy mimo wszystko światło dzienne ?
  3. Witam zakupiłem zegarek EDIFICE Casio Super Slim Honda Racing Limited Edition... ale nie odbierałem go od razu tylko został w sklepie do skrócenia bransolety i... naładowania, bo przy oglądaniu (wyjęcia z pudełka) rozładowany (wszystkie wskazówki na 12). po 2 dniach dzwonie i pytam czy już chodzi czy ładowali ... okazuje sie że nie działa dalej. niby ładują go na świetle dziennym (przy oknie) ale bez dostępu słońca (mają okno na północ) i tylko był w ich godzinach pracy czyli nie więcej niż 8 h i z powrotem do pudełka. Pytania: czy możliwe że potrzeba więcej czasu na jego naładowanie aby "ruszył" ? nawet jak ruszy czy obawiać się późniejszego użytkowania (tj. czy takie na maksa rozładowanie wpływa na żywotność akumulatorka ?) czy skuteczniejsze będzie świecenie na niego sztucznym światłem (jakaś lampka) czy światło dzienne (bez słońca przy szybie) ? generalnie dałem czas im do soboty... i jade albo po zwrot pieniędzy ... a jak za działa to po zegarek ... no i własnie ... czy jest teraz sens ... czy to normalne że rozładowany jest do zera... acha ... podobno wskazówka sekundnika jest w pozycji 57 (czyli niby zmieniło się w tryb ładowania). Prośba o pomoc co o tym sądzić czy odpuścić ten egzemplarz i szukać w innym sklepie ?? dziękuje z góry za opinie Pozdrawiam Marcin.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.