Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

jollaa

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

73 profile views
 1. jollaa

  Coś o zegarze

  Jeszcze mam małą rezerwę da się. Dziękuję że mogę na Was liczyć Pozdrawiam
 2. jollaa

  Coś o zegarze

  Ojjjjj dziękuję za wszystkie porady, informacje i ciekawostki...... czuję że się wkręcam a właściwie nakręcam na te zegary .....grazi mi że się zarażę tą pasją. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DZIĘKUJĘ A jeszcze jedno co do długości wahadła ktoś mi doradził że tak się przelicza ale ważny jest jeszcze ciężar soczewki........kupiłam za ciężki i szlifuję ....szliszuję i ciągle spóźnia się ale już nie dużo 2-3minuty na dwie doby 😘
 3. jollaa

  Coś o zegarze

  Mam jeszcze drugi zegar odziedziczony Podobnież jest to jakiś holenderski. Czytając wnioskuję że zna się Pan i coś więcej na ten temat mi powie.😀 Ten nawet idealnie chodzi.
 4. jollaa

  Coś o zegarze

  Przede wszystkim dziękuję za odpowiedź Bardzo dużo informacji uzyskałam. Zdziwiło mnie pytanie o wahadło bo właśnie w tym zegarze nie było wahadła metodą prób i błędów dobrałam jakieś. Późni mi trochę ale i tak cieszę się że jest na chodzie. Dziękuję i pozdrawiam.
 5. jollaa

  Coś o zegarze

  Jaki ja mam zegar Po mojej mamie weszłam w posiadanie tego zegara zupełnie nic na jego temat nie wiem, może ktoś potrafi coś na jego temat powiedzieć ma on dla mnie wartośc sentymentalną i dobrze byłoby coś nie coś wiedzieć .. Z góry dziękuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.