Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czasumilacz

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O widzę ze kolega wyżej również niedawno nabył DS Action 38mm Szukam gdzieś informacji odnośnie zajmowania się zegarkiem REFERENCJA: C032.807.11.051.00, macie jakieś poradniki gdzie znajdę, dokładny opis powermatica użytego w moim zegarku? Kiedy mogę przestawiać zegarek, jak dbać o niego i jak najwięcej ciekawostek o tym sprzęcie?
 2. Witam serdecznie wszystkich użytkowników, jest to mój drugi post, pierwszy był odnośnie zakupu zegarka który finalnie udało mi się wybrać! Dzięki wszystkim którzy pomogli! Pozdro
 3. Dzięki wszystkim za pomoc, padło na Certine DS Action. Szukam gdzieś informacji odnośnie zajmowania się zegarkiem kupiłem Certine DS Action 38mm REFERENCJA: C032.807.11.051.00, macie jakieś poradniki gdzie znajdę, dokładny opis powermatica użytego w moim zegarku? Kiedy mogę przestawiać zegarek, jak dbać o niego i jak najwięcej ciekawostek o tym sprzęcie?
 4. Dzięki za pomoc, zamówiłem do kruka Certine DS ACTION 38mm na piątek, przymierze i zobaczę co dalej
 5. Macie coś do polecenie w stylu nurka i 38mm kwarcowy? Kwota zwiekszona do 3300pln Z automatów wygrywa ten 38mm u góry, można znajdę coś równie fajnego z kwarcem.
 6. Byłem przymierzyć Certina Ds-8 i wydaje się trochę za duży do mojego nadgarstka. Mierzyłem jeszcze? CERTINA DS ACTION 38mm (Tylko brałbym całego w stali) REFERENCJA: C032.807.11.051.00 Co sądzicie o tym modelu? Może jednak pójść w automaty?
 7. Czesć! Jestem świeży na rynku zegarków, stąd moje pytanie. Czy znajdę coś podobnego/porównywalnego do CERTINA DS-8 GENT? Jest to zegarek który mi się od razu spodobał, ale wolałbym mieć porównanie niż napalać się na pierwszy lepszy który zobaczę. Jako wyjadacze na tym rynku, może podpowiecie co byłoby lepsze, jakie parametry itp? Trochę już poczytałem na ten temat, ale mega ogólnikowo. Wchodzę w kwarc ze względu na praktyczność i na bransolecie. Obwód nadgarstka: 16-16.5cm Miejsce zakupu: Polska z możliwością przymiarki Pochodzenie: Szwajcaria Typ: Diver Budżet: 2500pln
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.