Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

armageddon10

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. Na rycinie widać, że pasek był cięty po łuku do kształtu koperty.
 2. cześć, Znalazłem ofertę na Seiko SUMO. Cena wyjątkowo okazyjna. Co sądzicie?
 3. co sądzicie o tym zegarku? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Po tym jak mój Longines Flagship został odesłany do sklepu Zegarki Zielona Góra z powodu niezbyt ładnie wyglądającej bruzdy na tarczy rozważam wymianę za dopłatą na model Saint Imier. Czy to dobry trop?
 5. Przyznam, że kupiłem go głównie dla jakości wykonania longines. Podoba mi to mi się omega de ville. Tylko cena x2 i to przez chrono.
 6. Przecież to nie jest ich wina za to co dostałem. Zegarek jechał od producenta ze Szwajcarii i czekałem na niego 7 dni. Przesyłkę zrealizowali terminowo ale to co jest na tarczy sam widzisz...
 7. Tego modelu nie mają na stanie. Longinesa brałem od Zegarki Zielona Góra.
 8. Po prostu nie wiem Panowie, co jest nie tak z tymi zegarkami. Pół roku temu oddałem dwa modele Mido Baroncelli. Pokazywałem również na forum. Pierwszy z nich miał wgniotkę na tarczy prawdopodobnie od nóżki, drugi natomiast miał na tarczy plamę. Uznałem, że zmiana marki na Longinesa wyeliminuje takie niedociągnięcia!
 9. Sklep jet skłonny zegarek wymienić. W ostateczności mogę go zwrócić- kupiony przez internet jednakże nie mam żadnej pewności, że kolejny egzemplarz będzie lepiej wykonany.
 10. Tak,mam na myśli tę skazę. W świetle na wprost jest wporządku stąd ciężko mi to ocenić.
 11. W nowo kupionym zegarku zauważyłem, że na tarczy odznacza się mocniejszy refleks krawędzi szlifu słonecznego. Widać tylko pod pewnym kątem nachylenia i świetle słonecznym. Czy jest to akceptowalne w tej klasie zegarka? Dotyczy modelu longines flagship automatic.
 12. cześć, Jestem na etapie burzliwych poszukiwań zegarka w klasycznym stylu, który docelowo chcę nosić na bransolecie. Czarny pasek z aligatora, który również planuję zakupić z tym zestawem będę zakładał na szczególne okazje lub latem, kiedy zazwyczaj bransoleta mi ciąży. Nie potrzebuję wysokiego WR, ponieważ do tego służy mi moja Certina Diver. Rozważałem zakup Mido Baroncelli Heritage i Chronometr, ale zegarki pozostawiały pewien niedosyt. Szukając spełnienia mojego poczucia estetyki zwróciłem uwagę w stronę Longinesa- markę która kojarzy mi się z umiarkowanym prestiżem, dobrą jakością i tradycją zegarmistrzowską. Po zapoznaniu się z ofertą uznałem, że najbliżej moich kryteriów jest model Flagship Automatic, ze srebrną tarczą zdobioną słonecznym szlifem, nakładanymi indeksami i logiem marki. Zegarek na żywo robi bardzo dobre wrażenie, jego styl jest wyważony, raczej zachowawczy. Niestety w sieci nie znalazłem zbyt wiele recenzji tego modelu. Na naszym forum wydaje się on być również mało popularny, żeby nie powiedzieć nieobecny. Zauważyłem, że sporą popularnością wśród naszego grona cieszy się model Flagship Heritige, który podbił wiele serc klubowiczów Longinesa. Niemniej ten zegarek nie trafia w mój gust. Nie szukam retro stylizacji. Zatem zanim wyłożę na stół 4500 zł proszę o kilka słów, co uważacie o tym czasomierzu. Zdjęcia zapożyczone z chrono24.
 13. Dziś mierzylem Flagshipa. Odpowiada mi rozmiar, jakość wykończenia na dobrym poziomie. Przydałaby się wyższa klasa wodoszczelności ale jest to zegarek do delikatnego używania. Mam ofertę na 4800zl brutto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.