Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plotlek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem już zdecydowany na T127.410.16.031.00 i nawet miałem możliwość przymierzyć - jeden problem - czy można zdjąć to ustrojstwo na pasku, tak aby zapinać go w tradycyjny sposób?
 2. Wczoraj mierzyłem Tissoty w sklepie stacjonarnym i tarcza 40-41 na nadgarstku wyglądała gorzej niż większa...chyba jednak 43 będzie lepszym wyborem.
 3. Dziękuję wszystkim - a może coś z niebieską tarczą? O tym co sądzicie? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-tissot-everytime-gent-t143-410-16-041-00?utm_source=user.com&utm_medium=email&utm_campaign=abandoned_cart&__ca__chat=9iuha1avhwcn
 4. Dzień dobry - witam wszystkich - forum przeglądam często - jednak nie znalazłem tematu, który by mi pomógł w wyborze zegarka więc postanowiłem napisać. Szukam czegoś eleganckiego do koszuli i marynarki, na spotkania służbowe i imprezy pod krawatem -budżet około 1000-1500zł - nadgarstek 17cm - proszę o propozycje - nie mam dodatkowych wymagań - różne pomysły rozważę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.