Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

PanKriss

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry Pytanie może dla wielu z Was będzie banalne jednak proszę o odp. W jaki sposób prawidłowo zatrzymać zegar stojący z ciężarkami? Wystaczy zatrzymać wahadło czy rownież należy zdjąć ciężarek od chodu? Zastanawiam się czy samo zatrzymanie wahadła z zawieszonym ciężarkiem nie wływa negatywnie na mechanizm. POZDRAWIAM
 2. Dziękuję za wyjaśnienia i pozdrawiam!
 3. ☆ wlaśnie takiej sygnatury nie ma na werku. Jest tylko numer seryjny. I stąd też moje pytanie. Skąd pewność, że mechanizm należy do tego producenta?
 4. Rozumiem i dziękuję, Jednak co w takim razie charakteryzuje ten zegar, że można ustalić że jest to kraft behrens? przy jakichkolwiek sygnaturach jest to proste jednak tutaj jej nie ma. starałem się poszukać w Internecie jednak dla laika nie jest to proste
 5. Dzień dobry, jestem nowym użytkownikiem. Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji poniższego zegara. Zegar jest moją własnością, sprawny, jednak nie znam jego historii Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.