Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

przemeg

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej. Mam taki problem Minutnik w chronografie w alpinie startimer (automat) nie działa do końca dobrze. W niektórych pozycjach idzie do przodu jak trzeba, przy noszeniu zegarka, bądź trzymając go całkiem pionowo wskazówka minutowa przestaje się ruszać i później już fajek nie startuje w ogóle. Zastanawiam się, czy jest to 'gruby' problem (zegarek świeżo kupiony przez chrono24 z Hiszpanii) i reklamować go u sprzedawcy. Czy jest to drobna naprawa i szybie to we własnym zakresie. Na gwarancję musiałby jechać przez pół Europy i szczerze, nie chce mi się w to bawić. Jak kwota nieduża, jestem w stanie zrobić to we własnym zakresie (możecie kogoś polecić w Toruniu lub Lubinie?)
 2. Szedł chyba pieszo z Hiszpanii, ale doszedł!
 3. Od kolegi z forum. Kwarc do roboty.
 4. Poszukuję zegarka jak w tytule. Widziałem, że kilka miesięcy temu był wystawiony w dziale sprzedaż. Pamiętav ktoś użytkownika, który zamieścił to ogłoszenie? Może sam wystawiający dalej zainteresowany sprzedażą?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.