Wybaczcie, jeszcze nie potrafię w odpowiedzi w formie cytatów, ale dopiero zapoznaje się z interfejsem forum.
Renowacja - taką wiadomość dostałem od nich "zegarek jest podczas renowacji" - czyli jak dobrze rozumiem, pierwsze pytanie to co to znaczy, że jest podczas renowacji? Ile razy taki zegarek może być polerowany? Wydaje mi się, że ich polerka nie będzie pierwszą tego czasomierza.
Jaki to dokładnie model nie wiem, bo owa firma wrzuca po prostu zegarki na stories na instagramie. Jedyna informacją jaką wydobyłem to, że jest to rocznik 2009. Widziałem, najprawdopodniej ten sam zegarek 3 miesiące temu wrzucali również na stories tylko jako promocję w niższej cenie jako promocja.
Kwestia serwisu - pewnie należy również zadać pytanie co było tam robione w ramach serwisu? Będę wdzięczny za wskazówkę o co dokładnie zapytać.
ps. dlaczego dla ludzi tak ważna kwestią jest to czy zegarek "pochodzi z polskiej dystrybucji"?