Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adamm

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pytanie jaki typ baterii jest w DW-5600E?
 2. mam pytanie jako ze nabyłem dw 5600 bez instrukcji ,do czego służy funkcja light on/off -przytrzymując prawy górny przycisk zostaje wyświetlona *.czym to sie objawia w praktyce?
 3. dzięki za info jest niesamowity-chyba mój g 100 zostanie zastąpiony...
 4. g100 i zmęczony czasem dw 9100 chwilowo z wyczerpana bateria.
 5. ja także jako użytkownik g 100 mogę ci go polecić.
 6. Generalnie to tylko i przedewszystkim "dlatego" :wink: Kolega chyba niedawno nabył "g-100" Więc chyba wszystko jasne :wink: dla mnie wada jest tylko wielkość (w sumie mi to nie przeszkadza) ale dla kolegi może to być zaleta ze nie jest duży.
 7. No to Kolego "trafiłeś" akurat w niemój "Typ" Ja osobiście nie jestem "zwolennikiem" G wskazówkowych :? Twój nadgarstek to całkiem średni "obwód" tak więc spokojnie niemusisz się obawiać że cokolwiek będzie Ci "odstawało G-100 G-591 To "G" średniej wielkości :wink: Dlatego to ty sam musisz zadecydować :wink: oby tylko nie G-100 a dlaczego nie g 100 mi osobiście stylistycznie sie podoba tylko jak dla mnie trochę mały.
 8. dziś dotarł do mnie g 100.ogólnie stylistycznie jest ok tylko trochę mały ale ujdzie.foty wrzucę później.
 9. risemana mam od nowości parę ładnych lat.kupiłem go jak wszedł na rynek.wcześniej miałem trzy inne modele ten pozostał najdłużej.trochę zniszczony czasem głownie pasek.
 10. po pierwsze nie odpowiadał mi jego kolor (niebieski) zdjęcia niewyraźnie i nie wiem czy nie było to celowe.na jednym wygląda na trochę zużyty.praktycznie bajery mnie nie interesują gdyż z nich nie korzystam.mam jeszcze risemana tylko padła mi bateria i muszę ja wymienić.to samo tyczy sie paska bo swoje już przeszedł.jutro wrzucę fotki z risemanem jak g100 dotrze .
 11. Mam też takiego, kupionego od Klubowicza. Bardzo fajny model G, mimo że nie ma zbyt wielu funkcji, to przynajmniej ładnie wygląda Zresztą zawsze możesz mieć i G-100 i Mudmana PS. Czy to ten z Allegro? Jaka była cena końcowa? co do oferty zibi chodzilo mi o model g 100.mojego kupiłem od bigbena z allegro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.