Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamel

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Śląsk
 1. Do takiej jazdy jak podałeś nie ma sensu dopłacać do XT czy innych wylajtowanych grup. Unikałbym też amortyzatorów, które niewiele wnoszą do jazdy a są ciężkie i wymagają utrzymania w czystości i cyklicznej konserwacji - co przy codziennych dojazdach do pracy jest czasochłonne.
 2. fidelio, podoba mi się ten Twój Trek. Ciekawe jak się Ci się sprawdzi po doświadczeniach z uniwersalnym gravelem. U mnie szosa tylko parę razy w roku wyjeżdża, bo przegrywa z niechęcią do dzielenia drogi z samochodami i upodobaniem do polnych i leśnych ostępów. Chociaż przyznam, że po każdej jeździe obiecuje sobie, że będę częściej, bo przyśpieszenie czy prędkości dają dużo przyjemności z jazdy.
 3. Bardzo fajny egzemplarz - wiem bo mam taki sam wypełnienie farby bezela możesz spokojnie uzupełnić. wartość to ok 80-120 zł
 4. ???? świetne zdjęcie - jak zwykle zresztą Klaudiusz no wiesz... takie klimaty nam tu zapodajesz, że w depresję zimową chyba popadnę pozdrawiam, Kamel
 5. Kamel

  BUTY

  marka tu : http://www.zanacco.com/Collections.htm model podpisany jest pod zdjęciem
 6. O ile tarcza zyskała to wskazówki teraz wyglądają jakoś jak z innej bajki... Widzę, że wypełnienie jest nowe, ale na zdjęciu wygląda jakby już było przebarwione rdzą. Tak jest faktycznie czy to tylko efekt na zdjęciu ?
 7. Przypuszczam, że ktoś kto opisywał numerami te zegarki poprostu zgubił jedną cyfrę. Przy okazji pytanie: we wszystkich oznaczenia po "MW" następne cyfry zaczynają się od 7 lub 8. Czy jest możliwe, że dwie pierwsze cyfry oznaczają rok, a pozostałe 3 numer kolejny "środka trwałego" czyli Prim Kolegi y60 został powołany do armii w roku 76 a moja amfibia w 86 ?
 8. Faktycznie łatwo można było przeoczyć tę aukcję przez ubogi opis i słabe zdjęcia : http://www.allegro.pl/item557816362_557816362.html ...ale dzięki temu cena końcowa "smakowita" jak na taki rarytas .
 9. Witam, oto dwa moje ostatnie nabytki : (Krzysiek - wybacz wiem, że to kolejny z Twojej listy poszukiwań ) Amfibia wygrzebana w szpejach na giełdzie w Bytomiu (delikatne pęknięcia na szkle) i "stadion" z alledrogo (o dziwo prawie nikt go nie chciał). To już mój drugi Wostok z tego modelu. Przy okazji zdjęcie pary: pozdrawiam, Kamel
 10. Tak mi się nie chciało wychodzić rano w te śniegi, że prawie zrezygnowałem z odwiedzin targu. Na szczęście jakoś się zmobilizowałem... ...i wróciłem nie sam: Już robiłem kilka podejść to tego modelu niestety większość ma problemy z korozją wskazówek w okolicach ich wypełnienia. Ten jest idealny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.