Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zaq

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

About zaq

 • Birthday 01/01/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam, rower świetny, idealnie trafiony w moje potrzeby.
 2. zaq

  Nóż

  Za chwilę pierwszy test… WE Gava
 3. Przede wszystkim lekki i nie za duży do wzrostu dziecka. Pomyśl jak czułbyś się na za dużym rowerze o wadze połowy albo i więcej Twojej masy. Skoro cena nie gra roli to będziesz miał łatwiej Np. Woom, Early Rider, Puky, Frog. Drogo, ale plus w postaci dobrego trzymania wartości.
 4. To może zafunduj sobie kaprys w postaci 38. milimetrowego karbonu 😁
 5. @Stierlitz, w jakim celu postanowiłeś zmianę kół? Jeśli dla poprawy osiągów, to na początek zdecydowanie nie ta droga. Dużo więcej zyskasz optymalizując sylwetkę na rowerze, przede wszystkim opuszczając mostek.
 6. Przy moich ca. 88 kg. przejście w mtb na przodzie ze 160 na 180 zrobiło zdecydowanie dobrą robotę.
 7. Z Ali sprawdzona i polecana przez wielu jest Elita One. Też ją mam…
 8. @zegarkowo_rowerowo z jaką kadencją jeździsz? Nadal jesteś początkującym i jeżeli już nie starcza Ci 50/11 to strach pomyśleć co będzie dalej. Chyba że jesteś przekocur. Po zmianie rozmiaru koronek nic się nie zmieni w prędkościach na dłuższych odcinkach ale za to zaczniesz jeździć na większych przekosach. Wbrew pozorom te 3 zęby to przepaść… I chcąc się przekonać jak to będzie, to zamiast inwestować w sprzęt dla prosów wystarczyło zmienić koronki :)
 9. Mając porządnego pampersa to deska czy nie nie jest decydującym czynnikiem tylko właściwe dopasowanie rozmiaru siodełka do tyłka.
 10. Może i się czepiam, ale jeżeli jeździsz na takim przekosie, to trwałości napędu nie wróżę…
 11. @zegarkowo_rowerowo ten uchwyt zdecydowanie lepiej wyglądałby przykręcony do dolnych śrub mostka. No chyba, że to sterczenie to celowy zabieg właściciela
 12. Movistar podobnie jak reszta Pro Touru jeździ w tym i na tym co dostarczy sponsor, a nie w tym co jest bardziej lub mniej lipne...
 13. Tak właśnie sobie pomyślałem, bo właśnie wypłynął u nich na fejsie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.