Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jareddd

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tak jak w tytule - czy i w jaki sposób konserwujecie swoje Casio jeśli nie używacie ich przez dłuższy czas? Przerabiałem już w Casio popękany ze starości bezel, który rozsypał się dosłownie w dłoni po wyjęciu z szuflady. Spotkałem się z wieloma opiniami - jedni polecają spryskać pasek i bezel sylikonem, drudzy myją tylko ciepłą wodą i po osuszeniu wkładają zwyczajnie do pudełka, a jeszcze inni dorzucają pochłaniacz wilgoci w saszetkach
 2. Szukam śrubek mocujących pasek do koperty w GWN-Q1000? Na PacParts znalazłem śrubki do paska ale nie ma zdjęcia poglądowego - wychodzi na to, że jest część numer 91087207747 https://www.pacparts.com/part_model.cfm?mfg=CASIO&model_id=GWNQ1000%2D1A&row_start=1&src_model_id=&action=list_part. Czekam na maila od nich. To samo z TikTox choć oni w ofercie poza paskami i kopertami innych części nie mają, przynajmniej do tego modelu. Znacie jakieś inne sklepy z dużym wyborem części do Casio?
 3. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  Nowy Mudmaster GGB100-1A3 Quad Sensor + Bluetooth - sierpień 2019
 4. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  Tak, mialem to w swoim, reklamowalem i wymienili na nowy.
 5. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  Koronkę dokręć ;-)
 6. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  W moim GWG padł przycisk MODE- po wciśnięciu nie odbijał i przez dłuższy czas pozostawał schowany, na koniec trzeba było użyc więcej siły by przełączyć funkcje w zegarku. Reklamowałem go i wymienili mi na nowy w EG.
 7. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  Nie ma innych czynników. W skrócie zaoferowali mi wymianę na nowy zegarek, poprosiłem o zwrot pieniędzy jeśli to możliwe bo zamówiłem u nich nowy w międzyczasie, odpisali że zwrócą £611 (jako voucher na zakupy u nich), zgodziłem się podejrzewając że to pomyłka, jednak myślałem że skoro zwrot nastąpi w formie vouchera to dali mi więcej £, odpisali że pomyłka i jednak to jest £271 (jako voucher na zakupy u nich), grzecznie odmówiłem i poprosiłem o nowy zegarek lub zwrot całej sumy £350 na mój rachunek bankowy lub zwrot naprawionego zegarka. Czekam teraz na odpowiedź.
 8. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  Zegarek objęty jest 12 miesięczną gwarancją, dlaczego mam ponosić koszty jego wymiany na nowy? Poza tym w pierwszym i drugim mailu zaoferowali wymianę na nowy zegarek, potem zwrot £611, a następnie £271 w formie vouchera i już nie ma mowy o wymianie zegarka na nowy. Nie uważasz, że to nie w porządku? Ja chcę naprawiony zegarek który im odesłałem albo nowy lub zwrot pełnej kwoty, nie w formie vouchera do wydania w ich sklepie.
 9. jareddd

  GWG 1000 MUDMASTER

  W moim przypadku EGlobal robi problemy. W pierwszym mailu dostałem propozycję wymiany zegarka na fabrycznie nowy. Przyjąłbym ich ofertę od razu, jednak w międzyczasie kupiłem drugi i zapytałem czy jest możliwość zwrotu pieniędzy. Odpisali, że mogą mi oddać £611 do wykorzystania w ich sklepie. Jako, że za zegarek zapłaciłem około £350 to się zgodziłem. W kolejnym mailu przeprosili za pomyłkę i poprawili kwotę na £271, także w formie vouchera do wykorzystania tylko w ich sklepie. Nie zgodziłem się, i zażądałem nowego zegarka. Odmówili czekam co odpiszą na mojego kolejnego maila.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.