Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

broncio

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About broncio

 • Birthday 03/07/1973

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa-Białołęka
 1. Jeśli nie będzie Ci pasował to go z chęcią odkupię za taka samą cenę. Nie ma przypadkiem wymiarów w opisie aukcji? btw: Witam wszystkich po dłuższej nieobecności . Jak się ogarnę ze zdjęciami to zaprezentuję swoje nowe nabytki. Dużo ich nie będzie, ale zawsze coś .
 2. To co powiecie na cenę tego zegarka? Polski LECH
 3. Niebywała okazja: Złoty Raketa... Zegarek ma 40-letnią "chistorię". Rence opadajom.
 4. Czas na ocenę nowego zegarmistrza. Wostok, którego odebrałem w połowie sierpnia sprawuje się idealnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dzisiaj oddałem następnego Wostoka opisanego wczoraj w "nowych nabytkach". Jak trafnie zdiagnozował yasiooo sprężyna do wymiany. Koszt 45zł, odbiór na jutro. Drogo? Spotkaliście się z wydrapywaniem rysikiem daty wykonania naprawy na wewnętrznej stronie dekielka? Taki rodzaj gwarancji.
 5. Skoro mówisz, że sprężyna Jeszcze się na tym nie znam tak jak Wy, wyjadacze. Nie mam pojęcia ile weźmie zegarmistrz. Ostatnio tak wziął za konserwacje i wymianę włosa. Jutro do niego podjadę i zobaczę jaki wyda wyrok.
 6. Jeden zakup dzisiejszy na Kole i niestety wtopa Niby stan zegarka idealny. Cena też była przyzwoita. I to wszystko mnie zmyliło. Przy kupnie nie nakręciłem zegarka do końca. No i dopiero w domu stwierdziłem, że nie ma oporu przy nakręcaniu. Koronka przeskakuje. Pewnie zerwany włos... Naprawa 60zł. Cóż człowiek uczy się na błędach. Ale zegarek ładny przynajmniej tomirek o której byłeś na Kole? Może się minęliśmy. Ja na Kole byłem 8.20 potem podskoczyłem jeszcze na Olimpię. Coś czuję, że za późno bo takich skarbów jakie zakupiłeś jakoś nie widziałem.
 7. W takim razie jadę w niedzielę z samego rana.
 8. Pochwal się proszę na którym bazarku zrobiłeś takie fantastyczne zakupy. Szukam koperty do takiego Poljota od dłuższego czasu i aż mnie ścisnęło jak zobaczyłem Twój zakup .
 9. Dzisiaj oddałem niedawno zakupionego Wostoka do "nowego" zegarmistrza. Punkt mieści się na Bródnie. Istnieje odkąd sięgnę pamięcią czyli grubo ponad 30 lat. Na wstępie uprzedziłem, że mam do naprawy zegarki radzieckie. Nie było żadnego zdziwienia. Powiedziałbym nawet, że zostało wykazane zainteresowanie. Pan bardzo chętnie, bez żadnego marudzenia wziął zegarek. Szybka diagnoza - wymiana włosa. Koszt usługi 60zł. Czyszczenie plus naprawa. Za samo czyszczenie bierze 40zł. Odbiór za tydzień. Jeśli będę zadowolony to podam dokładniejsze namiary.
 10. Co dziwne w tym przypadku, nawet nasz ostatnio ulubiony KOT56 odpuścił dalszą licytację...
 11. Dzięki. Teraz jak się dokładniej przyjrzałem to faktycznie jest to aluminium. Ale i tak pozostaję w szoku .
 12. Hmm, czy zegarki radzieckie były produkowane z plastikowymi kopertami? Ten mój ostatni nabytek Start ma właśnie plastikową kopertę. Czyżby składak? tomirek, crayzee wiem, że Wy takie macie. U Was też taka koperta?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.