Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Greenwatch

Użytkownik
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Greenwatch last won the day on February 16 2014

Greenwatch had the most liked content!

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Nowy q7 chyba też ma zakryte progi.Ale jakby nie patrzeć to w tego typu aucie to bardzo zwiększa komfort użytkowania.
 2. Dodam jeszcze jeden powod. Przez 3 lata dość intensywnie używałem słuchawki bt do rozmów. Coraz częściej bolała mnie głowa a ucho było czerwone. Od kiedy wróciłem do kabla dolegliwości się skończyły.
 3. Tak. Chodzilo mi o Citizena. Późno było jak to pisałem.
 4. Imo ten Boss z wyglądu najbardziej pasuje do koszuli i garnituru. Seiko do eleganckiej koszuli od biedy jeszcze założysz, ale casio już nie. To jeżeli chodzi o wygląd. Natomiast co do wykonania się nie wypowiem bo Bossa nie widziałem ale nie ufam modowym markom. Dodatkowo on wpada tak w oko bo czerpie w stylistyce z jednego z najbardziej rozpoznawalnych chrono;) Moje propozycje to zwiększyć budżet i rozejrzeć się za jakimś Hamiltonem albo ML les classique.
 5. Gratulacje! Wygląda super w tym kolorze. Fajnie że się tak uwinęli Napisz coś więcej o tej miazguni vs mk4. Czy takie odczucie nie jest spowodowane zupełnie innym silnikiem? Czy inne elementy też miazguja? Swoją drogą jeździłem ostatnio takim silnikiem i bylem w szoku jak to się zbiera. Spalanie wyszło mi co prawda makabryczne, no ale nie da się tym spokojnie jeździć
 6. Mi akurat SD padł. I był to jak na razie jedyny zgon karty. Ale może to wyjątek potwierdzający regułę. Z kart do telefonu brałbym po prostu najszybszą na jaką Cię stać.
 7. Zależy do czego i co dla Ciebie najbardziej się liczy w słuchawce?
 8. Czyzby Ford sie szybciej uwinal z produkcja nowevo?
 9. A3 poprzedniej generacji. Imo optymalny rozmiar i kształt. Zdjęcia odstają trochę w stosunku do flagowców, ale głównie w trudniejszych warunkach wiec w tym budżecie jest ok.
 10. Hehe. Nie ma o co. To prawie jak zakład o to czy jutro będzie sobota:)Zresztą pewnie jak dojdzie od razu będziesz wiedział
 11. Koledzy, może jakieś zakłady? 2 miesiące i bazarek- to mój typ;)
 12. Greenwatch

  BUTY

  Hehe, ja na szczęście nie mam tego problemu bo NB nie na moją stopę. Ale wygląd bajka.
 13. Może to my byliśmy młodsi i chcieliśmy wierzyć? A tak bardziej serio ja ostatnio oglądałem w tv którąś kinowke i mimo że sam film slaby to jednak to specyficzne poczucie humoru oraz duet Anderson Molder sprawiło że nie uważam tego za stracony czas. No i dramat - nie mam FOX:(
 14. Omg. Przecież to prawie pól roku... Zamowiles tapicerkę z wielorybich napletków?
 15. Hehe. A proponowałem wcześniej;) Kupilem niższy model dla rodziców. Może jutro znajdę czas żeby go odpalić. Dam znać jakie wrażenia. Aio generalnie sa fajne i gdybym nie był zapalonym graczem to sam bym sobie takiego sprawil.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.