Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zelf200

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Kłótnia w rodzinie a ja nadal z dylematem ale naprawdę, będę miał nie wiem jeszcze jaki, może jakieś argumenty co pasi co nie pasi użytkownikom ale jeden z nich będę miał, a później mogę pójść do piekła
 2. Mistrzowie! Mam D12. Żona wyjechała w delegację z pracy na kilka tygodni, to myślę hulaj dusza piekła nie ma Oto jest pytanie Base 22 czy DC-4? Pomóżcie!
 3. Pewnie 10 atm. Myślę, że zagraniczne się pomyliły. Teraz w sumie absolutne minimum to 30 m. Dlatego stawiam, że jest 10, czyli 100m.
 4. Tutaj jest cała nowa oferta. https://dolinski.pl/glycine-nowosci/
 5. Cześć, widzieliście już nową ofertę Glycinie? Combat Suby i Airmany męskie/damskie. Co sądzicie?
 6. W sumie mi tak na tym chrono nie zależy, ładna jest kompozycja tarczy biały z niebieskim, ale zegarmistrzostwo mnie nauczyło, że w tej branży trzeba chodzić na ustępstwa. Dlatego zdecyduje się albo na Hamiltona albo na Sokoła Chyba, że gdzieś po drodze wpadnie mi jeszcze coś w oko. A może los się uśmiechnie i idą ulicą nagle znajdę TAG Heuera "Monaco"
 7. Fajny! z pewnością będzie dużą konkurencją dla Pan Europe Zaczął mi się upragniony dylemat
 8. Dzięki za propozycje. Chrono nie jest żadnym wymogiem. Ale nie ukrywam, że chciałbym z niebieską tarczą
 9. Dzięki za propozycje, obejrzałem je i nie wiem sam, ale moim zdaniem kompletnie nie wyglądają na swoją cenę. Szukam czegoś bardziej pod koszulę i jeansy. Te SF wyglądają trochę jak dla 13 latków. Co nie zmienia faktu, że to dziękuję za radę. Szukamy dalej
 10. Dzień dobry Szanowni forumowicze poszukuję nietypowego zegarka. Spodobał mi się bardzo Schaumburg Disc widoczny pod linkiem http://swisstime.co/images/products/p427_i1338_schaumburg-watch-disk-disk-1.jpg Powiedzcie proszę czy jest warty tych pieniędzy? Czy to zaufana marka? Bardzo mile widziane inne propozycje. Jestem zielony w takim temacie. Śledzę forum i sieć, ale chyba dość mało trafnie, bo nic nie znajduję. Odnośnie wymagań to: - musi być nowy - musi być nietypowy, gwiazdorski, efekciarski, zwał jak zwał akurat na taki przyszła pora - budżet najlepiej jakby nie przekroczył 4 tys. zł. Za każdą poradę będę wdzięczny!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.