Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cyma

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cyma last won the day on April 21 2013

cyma had the most liked content!

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Witam ponownie. Mam oryginalną instrukcję obsługi zegarka a w internecie jest filmik CITIZEN F100 Setting Instruction. Zerowanie wskazówek nie stanowi żadnego problemu. Wyciągamy koronkę do drugiego położenia oraz naciskamy jednocześnie oba przyciski górny i dolny. U mnie wskazowka sekundowa od razu ustawia się na zero, nie trzeba robić żadnej korekty. Po ustawieniu wskazówek godzinowej i minutowej oraz ustawieniu daty między 31 a 1 oraz ustawieniu dnia tygodnia na niedzielę możemy cofnąć koronkę do pierwotnego położenia. Wszystkie wskazówki znajdują się na godzinie 12 która to godzina stanowi punkt zero. Sekundnik rusza i data automatycznie ustawia się centralnie w okienku jako 1. Ponieważ mam nieprawidłową godzinę uruchamiam kalibrowanie czasu za pomocą GPS no i tutaj mam znowu to samo. Wszystko jest idealnie oprócz tych nieszczęsnych sekund. Nie mam już pomysłu ,czyżbym robił coś nie tak?
 2. Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z tym Citizenem a dotyczy on błędnego pokazywania sekund pomimo kalibracji przez GPS. Zegarek został zresetowany zgodnie z instrukcją ,łapie sygnał GPS , godziny i minuty oraz data i dzień tygodnia ustawiają się prawidłowo oprócz nieszczęsnych sekund- zegarek spóżnia się zawsze o 26 sekund !. Nie mam pomysłu jak uczynić aby wskazania czasu były prawidłowe, może ktoś ma jakiś pomysł?
 3. Witam.Bateria która pasuje do tego werku to Vinnic L1142.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.