Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1TomTom1

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About 1TomTom1

 • Birthday 07/02/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Whitestok
 1. http://olx.pl/oferta/honda-civic-z-turbo-ale-bez-lpg-szybszy-niz-passaty-prawie-sleeper-CID5-IDbKSJB.html#749f58de50 Opis przedni, jeden z lepszych jakie czytałem
 2. Szukam książki "O człowieku, który chciał być szczęśliwy" Laurent Gounelle Ktoś może chciałby odstąpić Przeszukałem cały Internet i doszedłem do wniosku, że znajdę ja jedynie w prywatnych zbiorach.
 3. Poszukuje książki „O człowieku, który chciał być szczęśliwy” Laurent Gounelle Przegrzebałem cały Internet i nie znalazłem . Może ma ktoś w swoich zbiorach i chciałby odsprzedać.
 4. 1TomTom1

  Podrobki Casio

  Ogłoszenie nieaktualne. Ciekawe czy dlatego, że wysłałem do kolesia wiadomość o wysłaniu zgłoszenia na Policję
 5. 1TomTom1

  Podrobki Casio

  http://tablica.pl/oferta/casio-g-shock-meskie-damskie-ID40eFj.html#061757bd4e Niezła kolekcja:)
 6. Idzie Czerwony Kapturek przez las. Zza krzaków wyskakuje wilk i krzyczy: - Ściągaj! - Ale wilku, ja jestem bardzo małą dziewczynką. - Ściągaj! - Ale wilku, ja mam dopiero 11 lat.... - Ściągaj mówię! Kapturek ze łzami w oczach podciągnął sukienkę i zaczął ściągać majteczki. - Co, srała będziesz? Zegarek ściągaj
 7. Jedyne racjonalne wytłumaczenie ceny jest takie. Koleś sobie kupił zegarek, ale jak żonka go zobaczyła to kazała mu sprzedać, a koleś wystawił za taka cenę żeby nie znaleźć chętnego i przed żonką mieć czyste sumienie:)
 8. zgodnie z instrukcją obsługi do 15sek na miesiąc ale przeważnie jest to zdecydowanie mniej np. mój g-9100 robi dochyłki 2-5sek na miesiąc
 9. A który model z tej serii posiada koronkę??
 10. Donald Tusk poszedł do nieba. W bramie wita go Święty Piotr, po czym zaczyna go oprowadzać po swoim królestwie. Donald od razu zwrócił uwage na setki tysięcy zegarów które wisiały na wszystkich ścianach, dodatkowo każdy wskazywał inną godzinę. Zafrasowany pyta Świętego Piotra: - Co to za zegary i czemu każdy wskazuje inną godzinę? Święty Piotr tłumaczy: - Widzisz Donaldzie, każdy człowiek od razu po urodzeniu dostaje swój własny zegar, który wyjściowo wskazuje godzinę 12, po upływie pewnego czasu wskazówki zegara przesuwają się proporcjonalnie do ilości kłamstw danego człowieka! Popatrz oto zegar Świętej Teresy dalej wskazuje 12. Zaciekawiony Donald pyta dalej: - Święty Piotrze w takim razie gdzie są zegary Kaczyńskich? Święty Piotr: - Kaczyńskich? Te, stoją w holu i robią nam za wentylatory!
 11. jest na forum jakiś sprzedawca aut lub motocykli?
 12. Na pozór zwykłe zdania w języku polskim po angielsku brzmią co najmniej dziwnie Trzy czarownice oglądają trzy zegarki marki Swatch. Która czarownica ogląda który zegarek? Three witches watch three Swatch watches. Which witch watches which Swatch watch?
 13. http://moto.allegro.pl/corvette-1974-szansa-twojego-zycia-i1633790600.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.