Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fausto

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  1234911
 1. Ale fajny. Mam słabość do tych Orieientów. A ten wygląda przepięknie..
 2. O, to ja temu małemu Makowi muszę się przyjrzeć..a właściwie przymierzyć gdzieś..
 3. Fajne są takie stare zegarki. Mój ojciec miał taka starą Adriaticę, z lat 60-tych, Chciałem ją od niego wycyganić ale..gdzieś mu zginęła i za skarby świata nie potrafi jej odnaleźć. Mako jest super tylko, niestety dla mnie chyba za duży, mam drobną rękę.
 4. No ale powiedz sam..nie wygladają jak trumienki? Tak jakby chciały powiedzieć "memento mori"
 5. Salomon, nie przejmuj się. Trzymam kciuki za Twój kolejny, z pewnością fajny zakup..Pochwal się koniecznie jak już będziesz miał nowy nabytek..
 6. Dzięki, rafi. Powiem Ci, że on jest w ogóle cały fajniuni i spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Ma odjazdowe indeksy godzin w kształcie małych trumienek. Wskazówki są bardzo delikatne i ten niesamowity niebieski kolor. Teraz niebieskie wskazówki ma co drugi szwajcar ale ten orient ma niebieskie "inaczej" bo one są takie atramentowe i mienią się w świetle różnymi odcieniami. Od ciemnoniebieskiego, prawie czarnego, poprzez niebieski, do prawie fioletowego. Czytelna, nieskomplikowana tarcza, szybkie ustawianie daty, wskaźnik rezerwy... Bardzo mi się podoba ten oriencik. A do tego przyszedł do mnie w ciągu dwóch dni od zamówienia. Biorąc pod uwagę moje ostatnie przejścia z seiko na, które czekałem miesiąc, to już w ogóle luksus..
 7. A do mnie dzisiaj przywędrował nowy nabytek. Umieszczam trzy zdjęcia ale i tak nie umiem pokazać jego urody..
 8. Fajny. Że duży nie przejmowałbym się. Nigdzie nie jest powiedziane, że musi być akuratny :-) Ja też mam lekko za duży. I sam w ogóle coraz częściej spoglądam na prostokątne koperty..z pewną nieśmiałością jeszcze..
 9. Bardzo fajny. Prosty w formie i treści ale nie toporny, bez udziwnień, dziesięciu wskazówek na tarczy, małych tarcz, dziurek w tarczy i w ogóle.. I w ogóle Orienty bardzo mi się podobają, właściwie z irracjonalnych powodów. Chyba po prostu lubię tę markę..To tak jak z tym tanim winem..tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie Tylko muszę sobie jeszcze jakiegoś kwarca na motocykl kupić bo w instrukcji obsługi pisali żeby mechanicznego nie katować na motocyklu..
 10. O, to mnie pocieszyłeś..Dzięki. Bo już myślałem, że jakieś nie halo te Orienty..
 11. Hm, a mój nowo kupiony Orient w ciągu 10 dni złapał ok. + 2,5 min. :-( A tak mi się podobał...
 12. Fajne wszystkie ale w tym drugim bardzo podoba mi się rozwiązanie datownika. Takie inne niż wszyscy stosują.. Koledzy, czy macie może jakąś fajną stronę ze wszystkimi modelami Orienta? Bo chyba nawet na ich stronie domowej nie ma wszystkich modeli..Chodzi mi zwłaszcza o modele współczesne, mniej o te już nie produkowane..
 13. Od czterech dni jestem szczęśliwym posiadaczem Orienta (identycznego jak kolega rafi) Aby nie mnożyc zdjęć pozwalam sobie wkleić tylko jedno zdjęcie mojego nowego nabytku.. Muszę powiedzieć, że Orienty wyjątkowo mi się podobają i chyba zachorowałem już na następny (to zdjęcie nie jest już mojego autorstwa)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.