Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Andrzej z lasu

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki, zacni ludzie, no właśnie to SKX nic, a nic mi nie pasowało, a teraz już wiem, no i ciekawą stronę poznałem :-) Fajny był, jakby trochę lepiej wykonany, pół półki wyżej od większości spotykanych wtedy w Polsce "piątek" np. taki szczegół jak delikatne "5" na szkiełku, większość tego nie miała. Hmm... teraz trochę żałuję, że się go pozbyłem.
  2. Na święta kupiłem młodemu nowego SRPD53 i tak naszło mnie na seikowe wspomnienia - mój pierwszy Seiko 5 kupiony w 2000 roku i sprzedany na Allegro w okolicach 2007/8. Ale do rzeczy, znalazłem stare zdjęcie które posłużyło do wystawienia go na Allegro, na zdjęciu zegarek, Seiko 5 jak Seiko 5 do dziś uważam, ze jeden z ładniejszych ;-) obok "papiery" i dopiero teraz po latach zauważyłem wypisane tam oznaczenie: SKX2-45K Próbuję coś na jego temat znaleźć ale z SKX-ów to tylko 007 i 009. Czy to błąd wypisującego czy jakaś nietypowa wersja?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.