Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zeg.49

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Hobby
  Żużel-GKS!!!!!,wedkarstwo,spacery po Borach Tucholskich-grzybobranie.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam.Niedawno dowiedziałem się co to za cudeńka w tej kasetce!Okazuje się że to nie otwieracze do opraw łożysk tylko uchwyty do mocowania kamieni paletowych kotwic zegarkowych.Rozkręca się toto wkłada paletę -kamyk i mocuje go w kotwiczce.Tylko kto dziś robi takie naprawy!!??? A co do nożyków to sprzedałem i to w bardzo dobrej cenie!!! Pozdrawiam.
 2. Temat wprawdzie stary ale dopiero teraz mam taką wciskarkę.Może prośba kolegi nadal aktualna???
 3. To ewidentne oszustwo było!!!Już pani "HELI" na olx-ie niema!!!!!
 4. Wyglądem przypomina trochę precyzyjne wkrętaki ale zamiast grotów ma rozcięte wzdłuż końcówki i małe otworki ,które po pokręceniu umieszczonego z boku pokrętełka rozszerzają się!!! A może ktoś wie po ile są takie nożyki tokarskie jak na zdjęciu.?
 5. Witam. Niedawno zlikwidowałem zakład zegarmistrzowski i sprzedaję narzędzia.Mam też tokarkę i wiele innych narzędzi ,nowych i używanych oraz sporo części.Może kogoś zainteresują?Kontaktować proszę się na maila.Andrzej.Załączę kilka przykładowych fotek. I wiele innych. Mam też części do zegarków szwajcarskich,nowe i t.zw.rozbiórkowe.
 6. Witam. Trafił w moje ręce taki oto,jak na zdjęciach mechanizm.Może ktoś wie co to takiego,do czego służy,może to ...jakiś stary "gołębiarz"???
 7. Witam Odgrzewam temat po latach. Właśnie naprawiam taki zegar,był w opłakanym stanie.Pierwszy raz widziałem takie "USTROJSTWO"z ruskimi bukwami . Szukałem jakiejś informacji i znalazłem.Bardzo mnie to ucieszyło! Andrzej. Po naprawia wygląda już nieco lepiej!!!!!!!!!!!Nieprawdaż???!!!A
 8. zeg.49

  100 3921

  JESZCZE BEZ KORONY.
 9. zeg.49

  Moja kolekcja

  W trakcie tworzenia.Każdy zegarek jest gruntownie naprawiony i w pełni sprawny!!! BĘDĄ NASTĘPNE!!!!!!
 10. Sorry stary ale z tym rokiem coś mi nie pasuje .W tamtych latach nie było jeszcze SŁAW ale MIRY!!!!!!Ten twój egzemplarz wygląda mi na początek lat osiemdziesiątych!!!Musze jeszcze dodać że w tamtych czasach nie stosowano plastykowych obudów i w takim kształcie!!Mam budzik z tego okresu postaram sie załączyć fotki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.