Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

ferdek3318

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ferdek3318

 1. Witam, Kolegom zaczynającym swoją przygodę z naprawami zegarków polecam obejrzenie tego: pozdr.
 2. Mołnia od Longinesa. Informacja dla Kolegów kolekcjonujących zegarki radzieckie, tak naprawdę to produkuje je Longines. http://allegro.pl/pasowka-longines-i2326146359.html "Zapraszam do licytacji męskiego zegarka pasówki Longines.. Mechanizm o naciągu mechanicznym na 18 kamieniach Zegarek jest sprawny. Duża linia-Średnica zegarka bez koronki ok 43 mm.,wysokość z uszkami ok 50 mm." Mało tego, licytuje TO kilka osób!
 3. http://allegro.pl/pienkny-duzy-zegarek-doxa-po-konserwacji-warto-bcm-i2026101658.html pienkny duży zegarek doxa po konserwacji warto BCM na sprzedasz zegarek marki doxa z lat 50. zegarek miał robioną 2 miesiące temu konserwacje zegarek jest orginalny i należał do mojego dziadka zegarek jest duży i posiada ładną męnską linie zegarek ma dolna sekunde zegarek nie posiada praktycznie zadnych ubytków na kopercie tarcza orginalna nie odnawiana zegarek lepiej prezentyje sie w realu bo na zdjeńciach odbija sie swiatło ew pytania na maila zapraszam do licytacji pienkny duży zegarek doxa po konserwacji warto BCM Opis aukcji, podkreślenia moje-Ferdek
 4. http://watch-cufflinks.com/
 5. Znalazłem taka stronkę, może ktoś nie widział? http://www.tiptopwatches.com/watches-and-fashion/celebwatches.html
 6. Witam, znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/silnik-5-obrot-min-230-volt-prosto-z-sieci-i1446982968.html http://allegro.pl/motoreduktor-3-8-obr-min-2-5-kg-cm-12-v-miniatur-i1446982770.html albo gotowiec: http://allegro.pl/ekspozytor-obrotowy-do-telefonow-i-papierosow-i1434464534.html albo gotowiec z wodotryskiem http://allegro.pl/ekspozytor-obrotowy-2-3-kg-z-barwnym-podswietl-i1434464497.html ps. nie jestem sprzedawcą tych przedmiotów, ani ich nie reklamuję. Można też zrobić tak: http://www.youtube.com/watch?v=FPDS-FNk3s8&NR=1 :) A tu jest mój nr 1:
 7. Witam Ja również zamierzam zrobić własny rotomat. Znalazłem na stronie longinesa (na końcu strony)ich sugestie, jaki cechy powinien mieć rotomat. Najgorsze jest ostatnie zdanie: "Remember that a poor watch winder is worse than having no winder at all". A więc bez silnika krokowego (z drobnym sterowaniem) się nie obędzie. Inne rozwiązania wyglądają, w stosunku do wymagań, słabo. http://www.longines.com/contact/faq Na szczęście na allegro jest tych silniczków całe mnóstwo (od 4 zł/szt.)Warto też rzucić okiem na to: http://sklep.avt.pl/p/pl/491472/sterownik+bipolarnego+silnika+krokowego+-+zestaw+do+samodzielnego+montazu.html pozdr.
 8. No tak, to rozumiem, ale z jakiego powodu? Czy "z urzędu", bo allegro doszło do takiego wniosku (i właściciel nie miał nic do gadania), czy na wniosek właściciela? pozdrawiam
 9. Witam Przeglądam strony Allegro podane przez Forumowiczów, szkoda, że tak szybko przenoszone są do archiwum. Zastanawia mnie, że na niektórych jest wpis ?Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro.? Czy ktoś wie, co to znaczy? Czyżby pracownicy Allegro czytali nasze forum i reagowali w ten sposób? Uważam, że ewidentne oszustwa powinny być piętnowane. Czy umieszczenie na forum wykazu nicków oszustów z Allegro byłoby legalne? Proponuję również umieszczenie wykazu nicków pewnych i uczciwych sprzedawców (chociaż, jak widać po naszym forum, czarne owce wszędzie się znajdą).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.