Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spy

Użytkownik
 • Content Count

  1,007
 • Joined

 • Days Won

  2

spy last won the day on March 19 2018

spy had the most liked content!

Community Reputation

52 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Przedobrzyć się nie da. Czym szybciej w zakręcie tym lepiej. Czasami jak było wolniej to już widziałem jak się ześlizguję. Poza tym wysoko (nad niebieską linię) jeszcze się nie wspinałem. Jeździłem na spd - na platformach bym się bał.
 2. Kończę powoli „Too Old To Die Young” na Amazon Prime. Genialna opowieść. Ten klimat. Czysty formalizm. Dla fanów Nicolasa Windinga Refna pozycja obowiązkowa.
 3. Było ciekawie. Pierwsze kilkanaście okrążeń po płaskim. Ale po wjechaniu na parkiet jakoś już poszło. Musiałem tylko cały czas przypominać sobie, że nie można przestać pedałować. Do tego i braku hamulców chyba najciężej się przyzwyczaić. Niezłe uczucie na zakrętach jak na wysokości twojej głowy przelatuje ktoś na wyciągnięcie ręki. Jako dodatek do treningów zimowych bardzo przydatne.
 4. Ja pojeździłem trochę na torze. Ciekawe doświadczenie. Pierwszy raz na ostrym kole.
 5. The Gentelmen - w końcu Guy Ritchie w gangsterskich klimatach. Świetna obsada. Rewelacyjny Colin Farrell - z filmu na film lepszy. Trochę zawodzi Jeremy Strong - genialny w Succession. Dziwna rola. Scenariusz jak zwykle zakręcony. Brak tylko specyficznego montażu, tak charakterystycznego dla wcześniejszych filmów Ritchiego.
 6. Batman już jest. https://www.timex.pl/pl_PL/m79-automatic-40mm-stainless-steel-bracelet-watch/TW2U295007U.html
 7. Girt Davida Hunta. Pełna absurdalnego humoru historia Australii. Bardzo przypomina prozę Woody Allena. Gdyby pisał książki historyczne to pewnie właśnie tak. Jeśli komuś odpowiada Allenowski styl to polecam. Jest jeszcze druga część - True Girt.
 8. Hodinkee też o tym piszą. https://www.hodinkee.com/articles/telling-time-with-a-traditional-clock-face-may-be-an-endangered-skill
 9. Na velosock jest wyprzedaż. Bardzo przydatna rzecz. Do transportu, ochrony ścian w domu czy hotelu. Ciekawy materiał, rozciągliwy i najwyraźniej pancerny. https://velosock.com/collections/sale
 10. Niedługo ma byc nowa wersja. Batman, automat, 40mm.
 11. Na początku też mi się bardziej bordowy podobał. Teraz chyba jednak ten zielony. Na żywo może być świetny. Na ręku wygąda genialnie.
 12. Od jutra będzie można się zapisywać na Model A.5. Bardzo ciekawie się prezentuje. https://seals-watches.com/collections/the-model-a-5
 13. Anil Ananthaswamy - Through Two Doors at Once: The Elegant Experiment That Captures the Enigma of Our Quantum Reality Jedna z najnowszych książek o mechanice kwantowej. Dużo opisów bardzo ciekawych eksperymentów i teorii próbujących je wyjaśnić. Jest też o poszukiwaniu kota Schrödingera - jak największego. Polecam, super interesująca pozycja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.