Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spy

Użytkownik
 • Content Count

  1,007
 • Joined

 • Days Won

  2

spy last won the day on March 19 2018

spy had the most liked content!

Community Reputation

52 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Kończę powoli „Too Old To Die Young” na Amazon Prime. Genialna opowieść. Ten klimat. Czysty formalizm. Dla fanów Nicolasa Windinga Refna pozycja obowiązkowa.
 2. The Gentelmen - w końcu Guy Ritchie w gangsterskich klimatach. Świetna obsada. Rewelacyjny Colin Farrell - z filmu na film lepszy. Trochę zawodzi Jeremy Strong - genialny w Succession. Dziwna rola. Scenariusz jak zwykle zakręcony. Brak tylko specyficznego montażu, tak charakterystycznego dla wcześniejszych filmów Ritchiego.
 3. Batman już jest. https://www.timex.pl/pl_PL/m79-automatic-40mm-stainless-steel-bracelet-watch/TW2U295007U.html
 4. Girt Davida Hunta. Pełna absurdalnego humoru historia Australii. Bardzo przypomina prozę Woody Allena. Gdyby pisał książki historyczne to pewnie właśnie tak. Jeśli komuś odpowiada Allenowski styl to polecam. Jest jeszcze druga część - True Girt.
 5. Hodinkee też o tym piszą. https://www.hodinkee.com/articles/telling-time-with-a-traditional-clock-face-may-be-an-endangered-skill
 6. Niedługo ma byc nowa wersja. Batman, automat, 40mm.
 7. Na początku też mi się bardziej bordowy podobał. Teraz chyba jednak ten zielony. Na żywo może być świetny. Na ręku wygąda genialnie.
 8. Od jutra będzie można się zapisywać na Model A.5. Bardzo ciekawie się prezentuje. https://seals-watches.com/collections/the-model-a-5
 9. Anil Ananthaswamy - Through Two Doors at Once: The Elegant Experiment That Captures the Enigma of Our Quantum Reality Jedna z najnowszych książek o mechanice kwantowej. Dużo opisów bardzo ciekawych eksperymentów i teorii próbujących je wyjaśnić. Jest też o poszukiwaniu kota Schrödingera - jak największego. Polecam, super interesująca pozycja.
 10. Fedorowicz, jak zwykle, w świetnej formie. Historie, spostrzeżenia super opowiedziane z niesamowitymi anegdotami. Szkoda, że takie krótkie. Polecam.
 11. Wygląda ok. To starszy model. Pudełko ma typowy dla Grahama wygląd.
 12. "The Body: A Guide For Occupants " Billa Brysona. Trochę chyba za bardzo się na nią napaliłem. Interesująco ale zbyt sucho, encyklopedycznie jak dla mnie. A kiedyś potrafił sprzedać takie treści (np. genialne "W domu"). Jakoś mało Brysona w tym Brysonie...
 13. Nowy film o rozciąganiu, jak komuś nie chce się przedzierać przez opracowania. W dalszym ciągu - lepiej tego nie robić!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.