Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Seikofil

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam! Link http://2006.1-click.jp/ wyjaśnia tajemnicę poruszania się kursora na ekranie monitora - kiedy strona się już załaduje, proszę najechać "swoim" biednym kursorkiem na środek ekranu i poruszać nim (kursorkiem ), najlepiej szybko, następnie zatrzymać - potem koniecznie kliknąć. Dźwięk też powinien być włączony
 2. Witam! To dość dziwne, czy wiadomo w jaki sposób zastosowane asynchroniczne silniczki zmieniają kierunek obrotów po każdorazowym wyłączeniu i włączeniu zasilania? Czy jest to jakieś wbudowane urządzenie (mechaniczne, elektroniczne?), które powoduje zmianę kierunku obrotów? I dodatkowo duża prośba o podanie typu zastosowanego silniczka lub choćby producenta, ponieważ noszę się z zamiarem wykonania rotomatu z jak najprostszym napędem. Może udałoby mi się wtedy taki silniczek gdzieś kupić. Byłoby to wtedy bardzo proste do wykonania, bez zabawy z płytką drukowaną - w praktyce sprawa czysto mechaniczna. Zdążyłem już znaleźć rozwiązanie ze sterowaniem silniczka komutatorowego poprzez mostek H (istnieją zresztą nawet tanie scalaki, do 3A na wyjściu), ale to i dużo więcej pracy, i na pewno mniej trwałe rozwiązanie (i, co ważne, zapewne głośniejsze). Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.