Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oljan

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    21
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Risemana. Zegarek kupiłem w TimeTrendzie. Mam kilka pytań: 1. Czy z dekielka można zdjąć hologram ZIBI? 2. Czy zdjęcie naklejki z hologramem nie wiąże się z jakimiś konsekwencjami typu utrata gwarancji? 3. Czy żeby przedłużyć gwarancję o kolejne 3 lata wystarczy, że przeleje 20zł na konto ZIBI i zachowam potwierdzenie przelewu? 4. Co należy wpisać w tytule przelewu? 5. Czy w Risemanie można zmienić format daty? Bo aktualnie mam taki: '11 8-12. A wolałbym taki: 12.8(lub 08) '11 6. Przelew do ZIBI mam wykonać przez druczek dołączony do zegarka w czasie zakupu czy może mogę zrobić zwykły przelew elektroniczny?
  2. Ja się już trzy miesiące przymierzam do kupna jakiegoś smartphone'a od RIM. I nie wiem czy kupować już teraz 9780 lub 9800 czy poczekać na Bolda Touch.
  3. Witam. Jestem nowy. To mój pierwszy post na forum. Mam kilka pytań. Poszukuję zegarka dla siebie. Ładnego, funkcjonalnego w przystępnej cenie. Na razie spodobały mi się G-Shocki. Np.TEN . Jak to jest z Wave Ceptor? Jeśli zegarek "odkryje", ze ma czas niezgodny z czasem z nadajnika to cofa wskazowki czy jak? Co sądzicie o modelu z linka? Wart swojej ceny? A może są modele o podobnej funkcjonalności a tansze? Czy opłaca sie kupować zegarki Casio np. na eBayu? Z ilu nadajników ten model odbiera sygnał? Bo z tego co wiem są modele, które odbierają tylko z dwóch a są takie, które potrafią nawet z sześciu. Podeślijcie jeszcze linki innych podobnych G-shocków, zegarków Casio i zegarków innych firm. Jak jest z paskiem z tworzywa? Dotychczas miałem w zegarkach paski skórzane i metalowe. Z góry dziękuję oljan
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.