Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

destiny

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    12
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by destiny

  1. Na wstępie nie polecam serwisu Elka na Krowoderskiej w Krakowie, dziękuję ślicznie ze porysowanie całej koperty, a szkiełka prócz porysowania to również ukruszenia. A tylko wymiana baterii i naprawa teleskopu. Wasze szczęście że nie odbierałem osobiście, bo bym chyba w twarz nim cisnął Wam w podzięce. Prawie 5 letni zegarek Casio Edifice Tough Solar WaveCeptor ECW-M300E. Chciałbym się zapytać o możliwość wymiany szkiełka (jeżeli jest zamiennik szafirowy, to na taki najlepiej), sprawdzeniu zegarka po partaczach (koperta w 2 miejscach od spodu to nie ma już rys, a wręcz dwa wgłębienia lekkie, profesjonalny demontaż, jeszcze upierdzielona w miejscu łączenia i uszczelniania). Serwis sprawdzony, byle w Polsce, miasto obojętnie, mogę nawet pojechać osobiście...zna ktoś taki ? Prezent na 21-sze urodziny, ''trochę'' mi na nim zależy... Pozdrawiam i proszę o pomoc.
  2. Dobry wieczór. Chciałbym wreszcie ''wskrzesić'' mojego Casio Edifice ECW-M300E. Prawdopodobnie tylko kondensator/bateria do wymiany (o wartości 65,- mógłbym sam zamówić, padł bo był wsadzony w ciemnicę przez członka rodziny), oraz naprawy wymaga bransoleta w miejscu łączenia z kopertą (bolec i ogniwa są wszystkie, Pani z TimeTrend w Gdańsku w którym go kupiłem tak mi go skróciła 'starannie' że popuściło łączenie przy bieganiu ). Ew. sprawdzenie szczelności. Zegarek dostałem na 21sze urodziny i przestałem nosić po tym jak upadł po odpięciu się bransolety od koperty. Nie miałem go ochoty nosić po tym, ani zanosić do naprawy. Jest sens iść z nim na Sławkowską 10 w Krakowie, czy darować sobie i iść do jakiegoś "bateryjkarza" zwykłego ? Albo po prostu kogoś innego ? Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.