Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Matt2405

Użytkownik
 • Content Count

  705
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Noże, strzelectwo i zegarki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W gmt to raczej coke to za wiele dobrego,....pepsi, Batman a brak podstawowego modelu. Co do ex faktycznie mogą walnąc ceramikę. Milgaus jakoś nie śledzę ale kto wie ?. Natomiast w daytona to jedynie bi i cała złota nie ma ceramiki.....
 2. Może tak być Tomek, ale lepiej pofantazjować niż się naparzać z turystami w wątku. Ja obstawiam daytona bi metal z ceramika, gmt czarnego w stali, suba no nowym mechanizmie, wycofania hulka.
 3. Tak dla luzu i woli fantazji jakich premier się spodziewacie w marcu ze strony Rolka. To ze targi odwołane mam świadomości ale to nie znaczy ze nie będzie nowości.
 4. Drodzy moi przedmówcy zamiast uwłaczać pozostałym użytkownikom i miłośnikom forum czekam na Wasze wypowiedzi co do stanu mechanizmu......
 5. Chłopie przemierz w salonie to jakbyś chciał dobierać żonę na postawie naszych czy kochanek
 6. @mroova jak nie lubisz zmień klub, Rolex jest tak samo beznadziejny jak Ferrari nie ma nic do zaoferowania w kategorii SUV, TIR czy kompakt. Kicha, idę jutro na plac sprzedać pepsi i dwie daytony. Szach mat / zapisuje się do klubu złowieszczych Rolexo anty maniaków.
 7. @mroova ja Ci odpowiem, nie rób gówno burzy. Po diabła wsadzasz kij w mroovisko ?. Każdy z nas ma określony gust , to jest klub miłośników, rozumiesz ?. Ja także lubię Zenith/y, jest wiele innych fajnych modeli, masz jakiś ?. Jak nawet nie, napisz coś merytorycznego obojętnie w którym dziale a nie dziw się proszę jak czemu gramy wszyscy trochę na jeden akord, bo tu taka stacja - Rolex a nie Zenith, Omega czy Patek. Serdecznie pozdrawiam i bez dąsów proszę.
 8. DZIĘKUJE, myśle że warto mieć zegarek który opowiada jakaś dłuższa historie, taką która jest z tobą osobiście związana. Przy dobrym użytkowaniu może być to towarzysz na życie.
 9. Nie ma co się co ekscytować, facet był oszustem i pomyślał jak łatwo wiele zarobić. Oczywista oczywistością jest ze przy stosownym nakładzie pieniędzy można wszystko podrobić szczególnie gdy koszt wytworzenia jest wielokrotnie mniejszy od ceny zbytu. I nie mówimy to wyłącznie o % wartościach lecz o masie marży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.