Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Matt2405

Użytkownik
 • Content Count

  742
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

639 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Noże, strzelectwo i zegarki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podoba mi się ten op. Mam słabość do białych tarcz.
 2. Dziś widziałem 3 daytony stalowe w 1 h. Na codzień nie widuje mając wrażenie że jestem jedynym posiadaczem zegarka 😂, pomijam forum pro forma. Lotnisko Monachium a dokładnie lounge robi robotę 😎.
 3. Ja wracam do mojego drugiego hobby. Życzę spokojnego weekendu.
 4. Buty na 100%. Odzienia wierzchnie także ale kurtki nie posiadam więc nic nie powiem. Z tą kasą w torbie to żart ale faktycznie widziałem jak do notariusza tak „kolega” z Ukrainy przyszedł chcąc kupić mieszkanie.
 5. Oj tam oj tam. W porównaniu do zegarka to stosunkowo tania rzecz 15 k w pełnej skórze. A jaka praktyczna do 50 l mieścisz na ramię 6 mln PLN 😎 można też mieć wersje spokojna i niekrzykliwą.
 6. Ja mam plastikowy worek, taka magia że zamieni się w zegarek 😝
 7. Trochę to absurd bo to pokazuje że ktoś nie kupuje org aby się nim cieszyć. Ja bym tak nie potrafił. Jak mnie nie było stać to miałem zegarek galantii, Tissot, Omega i tak dalej ale zawsze prawdziwy. Bieganie w podróbach to dla mnie wstyd i nic więcej.
 8. Takiej durnej odpowiedzi się spodziewałem. Nie masz nic de facto do powiedzenia. Czyste zero. Pokaż swoje ego jak je masz bo o jajach strach wspomnieć.
 9. Masz tak wartościowe wpisy, że aż kolego strach czytać. Zdjęcia porażają finezja a retoryka godna kota prezesa. Jak już się wypowiesz to szambo na coś na kogoś wylejesz. Nic więcej. Pokaż proszę piękne swoje Rolexy zrób zdjęcia na wyrafinowanym tle, nie telefonem i wypowiedz się konstruktywnie na temat tych samych mechanizmów. Może masz wiedzę jak kiedyś kolega spod Wrocławia to wyedukujesz resztę na temat vintage. Czekam, wniesiesz coś więcej. Jak nie umiesz nie komentuj jak stara baba. 😎
 10. A ja się pozbyłem. Sam nie wiem czy żałuję czy nie. Ma dla mnie zdecydowanie więcej z boku aniżeli na mojej ręce. Nie udało mi się przekonać do suba a było to któreś podejście. Kolekcje zredukowałem do 4 z 15 zegarków.
 11. Zatem bardziej wyrafinowana butelka na tle leżaka ze słonecznego Krakowa. Zdrowie wszystkich marud i pięknych Pań 😈
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.