Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Matt2405

Użytkownik
 • Content Count

  705
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Matt2405

 1. W gmt to raczej coke to za wiele dobrego,....pepsi, Batman a brak podstawowego modelu. Co do ex faktycznie mogą walnąc ceramikę. Milgaus jakoś nie śledzę ale kto wie ?. Natomiast w daytona to jedynie bi i cała złota nie ma ceramiki.....
 2. Może tak być Tomek, ale lepiej pofantazjować niż się naparzać z turystami w wątku. Ja obstawiam daytona bi metal z ceramika, gmt czarnego w stali, suba no nowym mechanizmie, wycofania hulka.
 3. Tak dla luzu i woli fantazji jakich premier się spodziewacie w marcu ze strony Rolka. To ze targi odwołane mam świadomości ale to nie znaczy ze nie będzie nowości.
 4. Drodzy moi przedmówcy zamiast uwłaczać pozostałym użytkownikom i miłośnikom forum czekam na Wasze wypowiedzi co do stanu mechanizmu......
 5. Chłopie przemierz w salonie to jakbyś chciał dobierać żonę na postawie naszych czy kochanek
 6. @mroova jak nie lubisz zmień klub, Rolex jest tak samo beznadziejny jak Ferrari nie ma nic do zaoferowania w kategorii SUV, TIR czy kompakt. Kicha, idę jutro na plac sprzedać pepsi i dwie daytony. Szach mat / zapisuje się do klubu złowieszczych Rolexo anty maniaków.
 7. @mroova ja Ci odpowiem, nie rób gówno burzy. Po diabła wsadzasz kij w mroovisko ?. Każdy z nas ma określony gust , to jest klub miłośników, rozumiesz ?. Ja także lubię Zenith/y, jest wiele innych fajnych modeli, masz jakiś ?. Jak nawet nie, napisz coś merytorycznego obojętnie w którym dziale a nie dziw się proszę jak czemu gramy wszyscy trochę na jeden akord, bo tu taka stacja - Rolex a nie Zenith, Omega czy Patek. Serdecznie pozdrawiam i bez dąsów proszę.
 8. DZIĘKUJE, myśle że warto mieć zegarek który opowiada jakaś dłuższa historie, taką która jest z tobą osobiście związana. Przy dobrym użytkowaniu może być to towarzysz na życie.
 9. Nie ma co się co ekscytować, facet był oszustem i pomyślał jak łatwo wiele zarobić. Oczywista oczywistością jest ze przy stosownym nakładzie pieniędzy można wszystko podrobić szczególnie gdy koszt wytworzenia jest wielokrotnie mniejszy od ceny zbytu. I nie mówimy to wyłącznie o % wartościach lecz o masie marży.
 10. Pisz co chcesz ale bez osobistych wycieczek czy uszczypliwości szukających guza.
 11. Napisał to luksusowo, zrobiłbym to podobnie tylko dorzucił wątek żyrandoli.
 12. Jak komuś nie pasuje marka niech jej nie kupuje. Po cholerę w wątku miłośników rzucać gówno na wentylator ?. W każdej sytuacji marka podlega prawom rynku i ocenie fachowców jak i zwykłych użytkowników. Jak narazie Rolex jest uznany i pożądany przez więcej osób aniżeli mogą czy chcą wyprodukować a o lepsza ocenę trudno.
 13. Fajnie i nie fajnie. Ja jestem zbyt klasyczny na takie manewry ale wiem ze są w środę nas zwolennicy, nawet takiego z Borowo Młyn znam
 14. Jak był w foliach to pewnie ktoś z klubu powiem mojej dziewczynie że ma codziennie święta bo widzi mnie w Rolku a tak na poważnie to trudno się dziwić skoro fajny model to 8-10 średniej krajowej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.