Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

perel

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About perel

 • Birthday 12/19/1988

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  3328297

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  motoryzacja, zegarki, sport
 1. Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia oby wszystkie się spełniły :)

 2. Bardzo Wam wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia :)

 3. W odpowiedzi na nową politykę FB informuję, że wszystkie moje dane personalne, ilustracje, rysunki, artykuły, komiksy, obrazki, fotografie, filmy itd. są obiektami moich praw autorskich (zgodnie z Konwencją Berneńską).W celu komercyjnego wykorzystania wszystkich wyżej wymienionych obiektów praw autorskich w każdym konkretnym przypadku wymagana jest moja pisemna zgoda!FB jest teraz firmą publiczną. Dlatego też wszystkim użytkownikom tego portalu społecznościowego zaleca się umieszczenie na...

 4. Wszystkim bardo serdecznie dziękuję za życzenia i za pamięć ;)

 5. szukałem ale nic nawet nie zbliża się do tego IWC niestety a 20k czy więcej na zegarek to nie dla mnie jeszcze
 6. hehehe bardzo mi się podoba Twój pomysł normalnie genialne niech się chociaż trochę przestraszą zwłaszcza że na aledrogo rzeczywiście podróbek jest nie mało i nie zawsze zgłoszenie tego do nich skutkuje a tak chociaż kilka nocy nie przespanych ja do tego dopisał bym jakiś artykuł tylko i grożące konsekwencje co jeszcze bardziej zadziała na wyobraźnię .
 7. perel

  GERLACH

  Zarówno EDC jak i Navigator zapowiadają się ciekawie są może jakieś jeszcze zdjęcia navigatora?
 8. Rolnixy konkretne dziwne że jeszcze nie zniknęły z aledrogo
 9. Szczerze mówiąc to ja się obawiam takich aukcji i raczej się w nie nie pakuję lepiej nie kupić i poczekać na inny egzemplarz niż wpakować się w kanał.
 10. perel

  Xicorr

  nie wiem ale mnie osobiście ta nazwa kojarzy się nie z sikorem ale z jakąś chińszczyzną mam nadzieję że to tylko mi się tak kojarzy a co do samych zegarków to projekt FSO może być rzeczywiście świetnym zegarkiem powodzenia.
 11. zrobię troszkę offtop ale nie chcę zakłądać nowego tematu w poszukiwaniach czy ma ktoś może stenka marinę do sprzedania w rozsądnej cenie najlepiej w rozmiarze 44mm?
 12. perel

  GERLACH

  Do tej pory nie widziałem dzika na oryginalnej bransolecie, oficjalna strona też nic takiego nie oferuje więc pewni musiał byś dobrać jakoś bransoletę ewentualnie taki mesh jak na zdjęciach wyżej.
 13. perel

  GERLACH

  Zastanawiałem się nad zakupem ORP Dzik i mam pytanie jak myślicie czy jest szansa że z czasem staną się one u nas w Polsce kolekcjonerskie czy raczej zginą śmiercią naturalną?
 14. Mam pytanie z trochę innej bajki czy ktoś zna może coś podobnego do pokazanego wcześniej IWC tylko w jakiejś rozsądniejszej cenie tak powiedzmy do 3k? Będę wdzięczny za sugestie.
 15. czyżby trafił się kolejny piękny Rolnix na allegro ? http://allegro.pl/zegarek-rolex-explorer-ii-i2096224183.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.