Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krzysztoff74

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  8368650
 1. Proszę o jak najwięcej informacji n.t. tego zegarka. Próbowałem coś znaleźć o nim w sieci, ale takiej Slavy jak ten nie doszukałem się. Kiedyś kupił go mój Tata, a że On bardzo szanował swoje rzeczy, więc ten zegarek również. Tata bardzo mało go nosił, bo nie chciał go zniszczyć i tak leżał w szufladzie z 25- 30 lat na moje oko, od czasu do czasu tylko go wzbudzając do życia przez ponoszenie na ręce, żeby mechanizm się nie zastał. Normalnie wygląda dobrze i nie widać tych rys na zegarku, zdjęcie ma spore zbliżenie i już nie wygląda to tak dobrze. Bransoleta obecnie nie jest oryginalna, ale jak chce sobie troszkę na mieście "poszpanować" w stylu lat 80, to go zakładam i "szpanuję". Casio może mieć każdy, a takiego Slavka to na pewno nieprędko znajdę na innej ręce.
 2. krzysztoff74

  Podrobki Casio

  Trochę mnie uspokoiliście, bo już myślałem że to może być podróba. Ale przyznam, że jestem rozczarowany tym tytanem. Fakt- jest lekki, ma piękny grafitowo- szary odcień, ale ta bransoleta kosztuje ładnych parę stówek, ponieważ bliźniaczy model tego samego zegarka, ale z paskiem plastikowym kosztuje 400, czy nawet 500zł mniej. Już mi nawet przelatuje przez głowę, żeby tę bransoletę wypiąć i sprzedać, póki jeszcze jako tako wygląda, a na jej miejsce kupić jakąś z tą powłoką utwardzonego tytanu, tak jak kolega wyżej wspomniał, choćby i z Oceanusa. Czy w ogóle takie bransolety można kupić "luzem", bez zegarka ?
 3. krzysztoff74

  Podrobki Casio

  Sądziłem, że tytan jest twardszy od stali i trudniej go zarysować. Chyba, że te tytanowe bransolety robią tylko ze względu na jej małą wagę, bo muszę przyznać że w tym ProTreku faktycznie jest ona wyraźnie lżejsza niż stalowa. Można też zauważyć, że bransoleta obciera/zarysowuje się właściwie i głównie, tylko z jednej strony, ale to jest ta strona bransolety, na której kładę zegarek i jest ona bardziej narażona na kontakt "ze światem zewnętrznym'.
 4. krzysztoff74

  Podrobki Casio

  3 tygodnie temu kupiłem Protreka PRW 5000T 7ER czyli z tytanową bransoletą. No i po tych 3 tygodniach normalnego użytkowania na bransolecie są już widoczne ryski. Czy to możliwe żeby na tytanie mogły tak sobie rysy powstawać ? Już sobie wyobrażam jak będzie ta bransoleta wyglądała za 3 lata. Może i bym nie zwrócił na to uwagi, ale mam też drugi zegarek Timemaster z bransoletą stalową, który używam właśnie ze 3 lata. Na tej bransolecie praktycznie nie ma rys, a jeśli już to bardzo mikroskopijne. I dlatego podpada mi ten tytan na Casio ProTrek. Generalnie zegarek wygląda super i trudno mi uwierzyć żeby podróbka miała taką rzetelność detali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.