Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mpl09

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  36049825

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

125 profile views
 1. Witam serdecznie, A ja przechowuję swoje ulubione orienty big mako(na razie jest tylko blue) w takim pudełku :
 2. Ok, dziękuję za odpowiedź,zgoda, ale po co oznaczają takie same zegarki różnymi opisami, tego nie kumam
 3. Witam serdecznie, Panowie szybkie pytanie,w planach zakup orienta big mako pierwszej generacji, wersja niebieska. Znalazłem w jednym ze sklepów, wersję niebieską,występuje w dwóch oznaczeniach- FEM75002DW i FEM75002D6 W opisach jest że tarcza niebieska i granatowa, ale czy tak jest naprawdę, bo np. gość na allegro napisał że to bez znaczenia,i to jest ten sam zegar Z góry dziękuję za odpowiedź.
 4. Witam serdecznie, Panowie szybkie pytanie,w planach zakup orienta big mako pierwszej generacji, wersja niebieska. Znalazłem w jednym ze sklepów, wersję niebieską,występuje w dwóch oznaczeniach- FEM75002DW i FEM75002D6 W opisach jest że tarcza niebieska i granatowa, ale czy tak jest naprawdę, bo np. gość na allegro napisał że to bez znaczenia,i to jest ten sam zegar Z góry dziękuję za odpowiedź.
 5. Może ktoś podpowie? Z góry dziękuję.
 6. Oto fotki : Ok,przepraszam, ale czy jest wart uwagi?
 7. Witam serdecznie, Panowie otrzymałem taki oto zegarek,proszę napisać kilka słów o nim, i ile może być wart? Dzięki wielkie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.