Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomek11

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

About tomek11

 • Birthday 09/22/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. Mógłbym prosić o konkrety? Ja też tak mam;) To i tak dobrze:) W każdym razie to zdrowe podejście do tematu. Kolekcja 20 zegarków w gablotce, ok, tylko kiedy to nosić, kiedy tym się nacieszyć? Ja mam kilka zegarków, każdy z nich bardzo lubię, każdy ma nieco inny styl. I czasami mi szkoda, że któregoś nie założę, ale nie żałuję, że zakładam ten, który akurat wybrałem na dany dzień. Przy 15 czy 20 to już sam nie wiem, zmieniać 3 razy dziennie?
 2. Popieram, ten Chrono ma strasznie naćkane. Kiedyś to lubiłem (ale nie było mnie stać), teraz coraz bardziej podobają mi się zegarki "date". Nie nudne, nie "dziadki", ale co za dużo to niezdrowo. Jedyne chrono w kręgu moich poszukiwań to Hamilton Intra-Matic 68 https://monochrome-watches.com/hamilton-intra-matic-68-chronograph-pre-baselworld-2017-price/
 3. Też mam takie odczucia. Dlatego kupiłem nowszą wersję, ta starsza w ogóle do mnie nie "gadała"😉
 4. Dla niektórych 45-letnich "dziadków" z mojej międzynarodowej korpo liczy się tylko Rolex. Ewentualnie Omega jako przedsionek ligi Rolexa i jako taki "prestiż". Innych marek nie słyszeli, nie widzieli, a to co mają na nadgarstku czasem pasuje jak wieprz do salonu... Ale logo na tarczy jest, więc czego się czepiam? Pisałem już kiedyś o tym, tylko w bardziej miękkich słowach w klubie miłośników Orisa. Z tym oryginalnym stylem byłbym jednak ostrożny. Zegarek jest dość charakterystyczny, na pewno przyciągnie uwagę, ale z czasem może się opatrzyć (obawiam się, że dość szybko). Oczywiście, o gustach się nie dyskutuje, ale ten Oris to trochę taki "krzykacz". Jeżeli miałbym kupić jeden jedyny za ok. 5-6 tysięcy, szukałbym jednak nurka na kajdanie i ewentualnie dokupił gumę. Np. Oris Aquis Date 01 733 7653 4135-07 8 26 01PEB albo Longines Hydroconquest L3.782.4.56.9. Bo mam i znam i polecam:)
 5. Panowie, macie coś jeszcze do zaproponowania? Szukam czegoś dobrej jakości, ale nie szkatułki a'la muzeum, wiecie o co chodzi;) Fajnie byłoby, gdyby paski były z zewnątrz widoczne, ale sam organizer powinien być w miarę możliwości cienki, nie musi być mega slim, ale też nie dziadek-szkatuła;)
 6. No już prawie zamówiony. Poniżej 4900 zł, czyli 25%. Da się tyle, ale nie da się 30%, przynajmniej nie na ten model.
 7. No nie do końca tak jest. Mówię o wyprzedażach, Np. Kruk ma (podobno) max 30% na wyprzedaży. Ale np. Orisa da się kupić teraz na wyprzedaży i z rabatem 50%. Oba zegarki za 5-10 kPLN. Jeżeli Longines z rabatem 21-22% to dobra cena, to pewnie go wezmę. Ale jeszcze rozejrzę się;) Jak znajdę coś extra, dam znać. Jak Wy znajdziecie coś extra, dajcie mi znać;)
 8. Jak można kupić inne marki z podobnej półki z rabatem -40%, no to pytam we właściwym klubie... Fakt, te -40% to zazwyczaj wyprzedaż. ale co to za różnica? Ten Hydroconquest L3.782.4.56.9 pokazany przeze mnie wyżej to też nie jest jakaś mega nowość. Więc może gdzieś da się znaleźć -30%.
 9. Witam szacowny zakątek forum;) Coś takiego sobie wymyśliłem, mierzyłem i mi leży... L3.782.4.56.9 Znalazłem za ok. 5,1 kPLN, ale... Czy ktoś podpowie, gdzie tego szukać, żeby zostało trochę złotówek na urlop?
 10. Moim, podkreślam skromnym zdaniem, nurek powinien mieć WR 300m albo więcej. Zwłaszcza jak się kładzie na blat kilka koła albo więcej. Oczywiście żaden ze mnie znawca, wyraziłem tylko swoją opinię, którą myślę, że podziela jednak sporo osób. Oczywiście, że tak. Ja jednak pewniej czuję się mając WR 300m. Abstrahując od tego, jak wiele jest nurków, quasi-nurków, niby-nurków WR 100m. Dlatego wybrałem Orisa;) Pozdrawiam, Tomek.
 11. Miałem po prostu na myśli niektóre modele niesłusznie proponowane w tym wątku, z WR 100. Napisałeś to krócej😉
 12. Moim skromnym zdaniem nurek powinien mieć WR 300 m. Inaczej trochę nie ma sensu wydawać np. 5 koła na "nurka" z WR 100 m, choćby nie wiem jak wyglądał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.