Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jacks1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  'Loss

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie zauważyłem że to autorski wątek.
 2. DC4 przed zakupem oglądałem tylko na zdjęciach i strasznie mi się podobał, niestety na żywo okazało się że przy moim wzroku jest za mało czytelny. Purist nie ma wskazówki GMT która mi poprostu przeszkadza- stąd pomysł żeby się zamienić. Dodam że mogę się też zamienić na coś ciekawego nie ze stajni Glycine z możliwością dopłaty w każdą stronę.
 3. Może być też zamiana na inny zegarek, tańszy lub droższy.
 4. Czy ktoś z szanownych kolegów wie ile kosztuje akumulator do Citizena eco drive?
 5. Wielkie dzięki. Ta odpowiedź ustrzegła mnie przed kupnem tego zegarka. Myślę że ten bezel był uszkodzony...
 6. Dzień dobry. Panowie, mam pytanie wynikające z mojej nie znajomości tej marki. Czy ktoś bardziej doświadczony ode mnie, może napisać jak by pozycjonował/ porównał Tissela, do bardziej znanych marek z podobnego zakresu cenowego ?
 7. Dzień dobry. Bardzo ładny zegarek czy można go jeszcze gdzieś kupić?
 8. Dzień dobry. Posiadam Airmana DC4 w wersji GMT 12/24 godziny. Czy ktoś z szanownych kolegów nie chciałby się zamienić na wersję purist?
 9. Szanowni koledzy Mam zamiar kupić zegarek klubowy Glycine Combat Sub o numerze 26/50. Zegarek jest sprzedawany nie przez pierwotnego nabywcę. Chciałbym być pewien że zegarek jest wolny od wad prawnych czy ukrytych wad technicznych. Na forum znajduje się częściowa lista zamawiających, ale numeru 26 brak. Jeżeli przeczyta to poprzedni właściciel lub ktoś kto ma jakiekolwiek informacje o tym egzemplarzu to będę wdzięczny za kontakt. Chcę być pewien że z zegarkiem jest wszystko ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.