Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marr

Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marr last won the day on March 26 2013

marr had the most liked content!

Community Reputation

126 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wieś

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zegar Wow. Piękny kolor tarczy. Rynek wtórny czy udało się zapisać i odebrać w Wempe?
 2. Serio najlepszą możliwą bransoletę na to coś? Co kto lubi 😄 Osobiście zrezygnowałem nawet z ed white, które mogłem zanabyć bo bransa również była nie tak fajna jak w nowym moonie.
 3. I pomyśleć ze rok temu chrono leżało w hermitage i nie wziąłem tylko dlatego bo brak w nim przeszklonego dekla. Dzisiaj by mi to już kompletnie nie przeszkadzało. Gratki świetnego zegarka👌
 4. Należy przyjąć ze wymiana bransolety kosztuje 20K czyli 13K za nową i Ok 7K za niemozliwosc odsprzedaży starej. Nikt nikogo do tego nie zmusza. Jest możliwość. Wcześniej jej nie było. Tak samo jak nie było możliwości zapisu choćby na pepsi jubilee. Wraz z dodaniem modelu oyster przez producenta za cenę X, pojawiła sie możliwość zakupu pepsi również na jubilee tylko ze w cenie X+20K. To wciąż mniej niż na rynku wtórnym.
 5. aż się prosi by jeden z nich był na dżubili. 😎
 6. Nuda. Czarnego z zieloną wskazówką brakuje do pełnej monotonności 😁
 7. Podałem ceny serwisu zagranicznego w Monachium. Za wymianę nie płaciłem, bo był zlecony przegląd i w ramach tego przeglądu wymiana szkła
 8. Szkło w luminorze 1290zł Wysyłka 420zł Wymiana - ceny nie znam
 9. Gratki nabytków. Sky w zlocie jest bardzo ciężkim zegarkiem.Sky w stali na jubilee 170gram, czyli 11gram więcej od stalowego suba. Biorąc pod uwagę ze luneta jest Złota a koperta wyższa /masywniejsza to niewielka różnica. Ciekawe o ile cięższy jest bicolor. @piotrek39 możesz zważyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.