Dla mnie się zgadza tak jak jest. Próbowałem bardziej je odsunąć od ściany i poza zmniejszonym miejscem i głupim wyglądem w pokoju moje patologiczne ucho nie wychwyciło różnicy. Albo ja jestem tak tępy na słuch, albo w moim pomieszczeniu tak się układa dźwięk, albo Wiim na bieżąco robi korekcję bo w sumie potrafi to...
Jeszcze miałem w słowniku sprawdzić co to są sybilanty...