Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mariaczi

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

271 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mariaczi

  Nóż

  Sam bardzo często kupuję na alliexpresie lub na ebay części do modyfikacji noży czy tooli. Nie mam z tym najmniejszego problemu. To wg mnie nie jest kradzież. Przerabiam oryginalny produkt do mojego widzimisię. Ne widzę w tym nic złego. W aucie też mi jakoś się zmodyfikowało 60 kunia więcej i nadal mam oryginalny samochód. Lepszy od serii.
 2. mariaczi

  Nóż

  Ta oferta została już zweryfikowana na knives.pl to ryż
 3. mariaczi

  Nóż

  BM Boguś, dużo noża a mało do noszenia. Multum części do modyfikacji jak będziesz chciał się bawić. Od jakiegoś czasu u mnie folder nr 1 U mnie ze standardowego niebieskiego powstało to: Tytan + us2kmc
 4. mariaczi

  Nóż

  Presidio wg mnie dużo wygodniejsze od gripka i lepiej tnie. Niemniej to ryflowanie pod klipsem szybko mi krawędz spodni zjadło. Bardzo miło mnie zaskoczył za to model 581. Świetna ergonomia, rewelacyjne właściwości tnące. Jest obecnie sztuka za dobre pieniądze na bazarku knives.pl
 5. W oplu błąd uboga mieszanka bardzo często oznacza uszkodzony zawór odmy lub zawór powrotny par paliwa. Jedno i drugie można łatwo samemu zdiagnozować. Trzecią i najczęstszą przyczyną tego błędu może być zaworek podciśnienia w kolektorze dolotowym o ile masz turbo. Jeśli powyższe sprawne to problem rozwiązuje emulator drugiej sondy lambda. Takie miedziane kolanko w które wkręca się sondę i ona po prostu widzi mniej tlenu. Mam opla. Wszystko o czym piszę przerobiłem organoleptycznie. Check już się nie pojawia. Dodatkowo trzeba wziąć gazownika za wszarz, wpakować do auta i ma zrobić porządną kalibrację podczas jazdy.
 6. mariaczi

  Citizen

  Nie wiedziałem. Zainstalowałem i niestety 3 próby na głośniczku i na słuchawkach i synchronizacji brak. JJYE u mnie działa.
 7. mariaczi

  Citizen

  A jaką aplikację używasz? Bo kilka próbowałem co prawda na G-shockach ale zadna nie dała rady ani razu zsynchronizować. JJYEmulator, działa bez problemu. G chyba też na nim łapią.
 8. mariaczi

  Nóż

  Toola miałem dziś w kieszeni S20FE 5G
 9. mariaczi

  Citizen

  PMD56-2952 z aplikacją na smarkfonie radio już światowe.
 10. mariaczi

  Citizen

  Tak, pmd56 to świetny codzienny zegarek. S20FE 5G
 11. mariaczi

  Nóż

  No do mańka to i tak dużo dostałeś. Ja sobie złożyłem takiego bogusia, bo w plastiku mi nie leżał a w tytanie jest genialny. Jeszcze szukam tytanowego klipsa. Śrubki, kołek i axis już są Ti. S20FE 5G
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.