Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pbk

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About pbk

 • Birthday 03/03/1990

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  1694934

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  pióra wieczne, numizmatyka, muzyka, leżakowanie.
 1. pbk

  G-Shock MT-G

  Jeszcze nic z nim nie robiłem. Jakoś za bardzo polubiłem go w pracy i jeszcze trochę go poniszczę. K.
 2. pbk

  G-Shock MT-G

  Nie będę kłamał, że u mnie przechodzi trudne testy. Ostatnio zleciał z ok. 7m na ziemię i nic mu nie jest. Często odczuwa silny udar młotów kłujących, oraz wiertarek z udarem. Kopałem z nim ostatnio dół na 2,2 m głębokości i często zahaczałem nim o ściany wykopu. Odczuwał również tarcie o beton, suporeks, różnego rodzaju elementu metalowe. Obecnie jestem na etapie zamawiania wszystkich części poza szkiełkiem (nie znalazłem jeszcze rysy). Gdy już wszystko będę miał, to go odnowię i będzie jako jeden z zegarków wyjściowych. Zastanawia mnie jeszcze ile mnie to wszystko wyniesie. Dziś wysłałem zapytanie odnoście 4 śrub do bazela, śrub mocujących bransoletę, i 2 elementów do których mocuje się bransoletę. K.
 3. pbk

  G-Shock MT-G

  Nic nie zrobiłem Rozmawiałem z Panią Sylwią z Zibi. Żeby wymienić ten plastikowy bazel, lub dokonać jakiejś naprawy, to trzeba wysłać zegarek do producenta. Jak nazywa się ten element na którym mocuje się bransoletę? Jego też zniszczyłem. K.
 4. pbk

  Nowosci Casio

  Jakich wymiarów +/- będą zegarki z serii g-steel?
 5. pbk

  G-Shock MT-G

  Przypatrz się jaki podrapany/poobijany jest rant tego pierścienia. Przy zamawianiu myślałem, że komplet to jest bazel metalowy + pierścień. Dopiero jak otrzymałem paczkę, to zobaczyłem plastikowy bazel. Jest jedna płytka rysa na plastikowym bazelu, więc nic nie będę z nim robił. K.
 6. Ja godzinę temu napisałem do nich w sprawie negocjacji ceny i zaakceptowali mi ponownie poprzednią obniżkę. K.
 7. Gdyby nie to szkło, to bym go nie kupił. Niestety u mnie szafir to konieczność. K.
 8. Ahh... uległem pokusie i zamówiłem GW-A1100R -4AER. Mam nadzieję, że mi przypasuje. K.
 9. pbk

  G-Shock MT-G

  Przepraszam za opóźnienie, zgubiłem kabel od aparatu. Dziś postaram się wrzucić jakoś zdjęcia. Dowiedziałem się również, że bazele można zamawiać pojedynczo. Bransoleta 300zł + wysyłka. Jeszcze nie wysyłałem zegarka, pierw muszę kupić coś na zastępstwo. Spodobał mi się nowy G-steel, mam nadzieję, że będzie podobnych rozmiarów co MT-G. Myślałem również nad MR-G, lecz odstrasza mnie malowany bazel. Z moimi zdolnościami bardzo szybko będzie cały porysowany. K. Zdjęcia:
 10. pbk

  G-Shock MT-G

  Bransoletę zamówię w przyszłym tygodniu. Co do zdjęć, to dopiero jutro będę miał czas i je zrobię.
 11. pbk

  G-Shock MT-G

  Po 10 tygodniach oczekiwania dotarł do mnie zestaw bazeli. Plasticzany bazel ( ten osłaniający przyciski) nr seryjny 1045 8094 MTG-S1000BD cena brutto: 34,99zł Pierścień czarny z skrótami miast nr seryjny 1045 8093 MTG-S1000D cena brutto: 42,89zł Bazel główny (stalowy) nr seryjny 1045 8095 MTG-S1000D cena brutto: 88,86zł Za kpl. z wysyłką zapłaciłem 183,75zł. K.
 12. pbk

  G-Shock MT-G

  Zegarmistrz raz skrócił zbyt mocno i później dokładał ogniwo ponownie. Być może to jest przyczyną utraty tylu tulejek. Dzięki za wyjaśnienie, jak wrócę z urlopu, to wyślę zegarek do serwisu. Niech Ci się Twój nosi! Mój wygląda jakby miał już z 5 lat Ps. Zamówiłem 8 tyg. temu bazel do swego i miał być po 6 tyg. Kontaktowałem się z Zibi,lecz powiedzieli, że nie wiadomo kiedy przyjdzie. Mam nadzieje, że przyjdzie.... K.
 13. pbk

  G-Shock MT-G

  Tak, bransoleta była skracana. Wysówają się te same ciągle, 3 sztuki, K.
 14. pbk

  G-Shock MT-G

  Mi dziś wpadł zegarek do rowu... wypadł mi jeden "bolczyk" łączący ogniwa. Już go nie znalazłem. Dziś jeszczę napiszę do zibi. K.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.