Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michał g

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. No wiec, nigdy nie trafiłem w "biedro" na świeże piwo Choć mam inne odczucia...
 2. Każde piwo z biedronki tj. Tyskie , warka, lech smakuje tak samo... przede wszystkim kwasne, na pewno nie ten sam smak co z "normalnego niemarketowego sklepu" moim zdaniem są to jakieś nieudane partie, kuszą ludzi większą pojemnością, lecz smak skuteczniej odraża, przynajmniej mnie. Ja bynajmniej tak to czuję, choć jest w moim otoczeniu sporo osób, które również tak uważają. Może ma ktoś jeszcze podobne doświadczenie?
 3. Najlepszy dobrze zrobiony biberek, żaden jack Daniels mu nie dorówna. Do byle czego nie siadam
 4. Oczywiście miałem na myśli 7s26
 5. Civic, civic, civic, to jakby przyrównać do seiko 720, tani bezawaryjny wół roboczy
 6. Najlepszy, jeden z najtańszych to piwo Żubr, tylko nie z biedronki!!!
 7. Piateczki od seiko, tylko z dopiskiem j1 (made in japan), moim zdaniem lepiej poskładane jak i wyregulowane.
 8. Stary, czarny monster, mój pierwszy zegarek, dawno sprzedany, w poszukiwaniu lepszego ładniejszego. Do tej pory, czyli kilka ładnych lat i kilka nowych zegarków, zadziwił jakością wykonania.
 9. Jak ktoś by poszukiwal to mam na sprzedaż gwm 5600 z 2 malenkimi ryskami na szkle nie widocznymi przy normalnym użytkowaniu, wylacznie przyglądając sie pod swiatlem, trzeba mieć dobry wzrok poza tym jak nowy za 300.
 10. Mój Ray, to chyba taki sam werk? Robi średnio 6s przez dzien do przodu, na noc kladac go na boku koronka do góry ladnie mi hamuje. Na pleckach dalej przyspiesza. Mimo wszystko względem mojego bylego monstera, uwazam ze sporo dokladniejszy mechanizm.
 11. Witam, ja mam taką bransolete, z orienta blue raya. Jak coś daj znać na pw
 12. A czym różni się wersja hybrydowa od nie hybrydowej? chyba wizualnie się nie różnia? Może ktoś mnie oświeci... Chcę właśnie zakupić zegarek na tej aukcji. Zegarki ściąga z singapuru, czy będzie to oryginał?
 13. Witam, gdzie móżna dostać w polsce w/w gx56 1b z zółtym wyświetlaczem? z góry dzieki za odp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.