Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukkluj

Użytkownik
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, na sprzedaż trafia jeden z dwóch głównych bohaterów filmu Interstellar, czyli Hamilton Murph. Zegar znany, ale dla przypomnienia - 42mm, 22 mm w uszach, mechanizm H-10 z dłuuugą rezerwą chodu. Pozyskany w drodze wymiany, ale jednak nie mogę aż tak rozbuchać swojego stadka :) Zegar z 2019 roku, stan 8/10 (szkło oczywiście czyste), w zestawie oryginalny nie noszony pasek oraz zielone nato ze zdjęć, pudło i papiery. CENA: 2800 PLN. + wysyłka.
 2. Zapraszam, wymiana na pilota mile widziana
 3. Zapraszam - chcę sprzedać, nie sprzedawać Cena do negocjacji i coś w rozliczeniu też bym mógł przyjąć.
 4. Zapraszam do rozmów, zawsze można coś utargować A to fantastyczny zegar jest...
 5. Na sprzedaż trafia przepiękny nowy model Eberharda - model Scientigraf. Jest to tegoroczna reedycja ich historycznego modelu, który konkurował z Millgausem. Jako taki ma właściwości antymagnetyczne dzięki klatce z chroniącej mechanizm. Bardzo wygodne wymiary (41mm bez koronki, 11mm wysokości już z genialnym, podwójnie wypukłym szafirem, 20mm w uszach). Wewnętrzny AR. Doskonale wykonana koperta. W środku Selita SW-300 z dodatkowymi upgrade'ami od Eberharda. Sprzedawany egzemplarz ma 2 tygodnie, z tego noszony był przez tydzień. Jest z europejskiej dystrybucji, ma gwarancję i pełen komplet z papierami i dowodem zakupu. Oryginalny pasek był jedynie przymierzony, więc jest praktycznie nowy. CENA: 9200 8000 PLN!
 6. Do sprzedania prawie nowy Marathon GSAR. Zegar kupiony oryginalnie pod koniec 2020 roku, ale nie noszony. Przeze mnie kupiony 2 miesiące temu i noszony przez 3 tygodnie. Genialny, super wygodny pasek. Całość prezentuje się rewelacyjnie nad nadgarstku (dołączam przykładowe zdjęcie na moim). Komplet z papierami. 41mm bez koronki, w środku Selitta, i doskonały tryt na wskazówkach. CENA: 3600 3300 PLN + wysyłka.
 7. Konkretny, rzeczowy, terminowy podczas prowadzenia "interesów".

 8. Witaj. proponuje na wymianę Seiko SARW 025 . Pozdrawiam

 9. Klika słów o tym dlaczego na początku kariery AGENCJA > STRONA KLIENTA. I o tym, że jednak nie zawsze.

 10. Marsz do szkoły! Ale do jakiej, żeby nie zostać bezrobotnym marketingowcem? Moja rada dla tegorocznych maturzystów i nie tylko.

 11. Żeby pozniechęcać przyszłych "marketerów" napisałem pierwszą część krótkiego poradnika. Zachęcam do lektury.

 12. Warto wesprzeć taki pomysł! I to PL :)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.