Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukkluj

Użytkownik
 • Content Count

  350
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konkretny, rzeczowy, terminowy podczas prowadzenia "interesów".

 2. Witaj. proponuje na wymianę Seiko SARW 025 . Pozdrawiam

 3. Klika słów o tym dlaczego na początku kariery AGENCJA > STRONA KLIENTA. I o tym, że jednak nie zawsze.

 4. Marsz do szkoły! Ale do jakiej, żeby nie zostać bezrobotnym marketingowcem? Moja rada dla tegorocznych maturzystów i nie tylko.

 5. Żeby pozniechęcać przyszłych "marketerów" napisałem pierwszą część krótkiego poradnika. Zachęcam do lektury.

 6. Warto wesprzeć taki pomysł! I to PL :)

 7. O tym kto w marketingu kogo i dlaczego nie słucha, kto się boi a komu się nie opłaca. Moje obserwacje po ponad roku z Wykładzina - spotkania profesjonalistów komunikacji

 8. CKM, TVN, YDP i i inne - jadę po nazwiskach i piszę o tym kto mnie czego nauczył zawodowo. Do poczytania w niedzielę.

 9. Jeśli w jakimś biurze nie ma jeszcze "piłkarzyków", to proszę zanieść szefowi ten tekst z LinkedIn i powiedzieć, że napisał go ekspert w dziedzinie zarządzania :) I że w ogóle to Euro 2016 już za chwilę i trzeba inwestować!

 10. Dużo osób (w tym ja) dopuszcza każdy rozmiar zegarka, do momentu aż jego "uszy" nie zaczynają wystawać poza szerokość nadgarstka, co powoduje dziwne zwiasanie paska lub bransolety. Osobiście nie boję się zapuszczać nawet w rejony dużych zegarów np. 46mm, ale mam problem wtedy, gdy mają one wystające, wbijające się w nadgarstek koronki.
 11. Całkiem ładny ten Tissot - trzaśnijcie Panowie jakąś krótką recenzję, jak już do Was trafi.
 12. A te "kropki" na bezelu to one wszystkie mają czy akurat ten model? Bo widziałem jakieś "Blue Angels", ale one chyba nie miały...
 13. Adriatica to był jeden z moich większych zawodów zegarkowych w ostatnich latach. Miałem tę markę kiedyś za lepszą...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.