Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukkluj

Użytkownik
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konkretny, rzeczowy, terminowy podczas prowadzenia "interesów".

 2. Witaj. proponuje na wymianę Seiko SARW 025 . Pozdrawiam

 3. Klika słów o tym dlaczego na początku kariery AGENCJA > STRONA KLIENTA. I o tym, że jednak nie zawsze.

 4. Marsz do szkoły! Ale do jakiej, żeby nie zostać bezrobotnym marketingowcem? Moja rada dla tegorocznych maturzystów i nie tylko.

 5. Żeby pozniechęcać przyszłych "marketerów" napisałem pierwszą część krótkiego poradnika. Zachęcam do lektury.

 6. Warto wesprzeć taki pomysł! I to PL :)

 7. O tym kto w marketingu kogo i dlaczego nie słucha, kto się boi a komu się nie opłaca. Moje obserwacje po ponad roku z Wykładzina - spotkania profesjonalistów komunikacji

 8. CKM, TVN, YDP i i inne - jadę po nazwiskach i piszę o tym kto mnie czego nauczył zawodowo. Do poczytania w niedzielę.

 9. Jeśli w jakimś biurze nie ma jeszcze "piłkarzyków", to proszę zanieść szefowi ten tekst z LinkedIn i powiedzieć, że napisał go ekspert w dziedzinie zarządzania :) I że w ogóle to Euro 2016 już za chwilę i trzeba inwestować!

 10. Warto też zainwestować w dobry pasek "gumowy" (przyzwoite Bonetto kosztuje od ok. 50 złotych), bo latem skórzany pasek będzie szybciej się niszczył od potu na ręce.
 11. ^ Czasami można trafić fajne sztuki damskich vintage'y. Ja kupiłem żonie mechanicznego Tissota Stylist za około 200 złotych i przepiękne kwarcowe Seiko z fazami księżyca, model z lat 80-tych, za ok 150 złotych. Z moich obserwacji wynika, że rynek na kobiece zegarki jest o tyle lepszy, że mniejszy i mniej pasjonatów na nim operuje. Łatwiej więc trafić okazję niż w naszym przypadku
 12. Fajny ten Mini Monster. Miałem odmianę z białą tarczą i jest to jeden z kilku zegarków, których sprzedaży żałuje spośród ponad 200, których się pozbyłem. Naprawdę przyjemne zegary w tej cenie.
 13. Mi bardziej chodziło nie o to jak on chodzi, co jak wygląda i jaką będzie miał trwałość (np. jak się będzie rysował). Moim zdaniem ten bezel teraz mówi "jestem budżetowym bezelem"
 14. Z tymi ultra cienkimi Swatchami powyżej jest taki ból, że im bateria pada wyjątkowo szybko, bo to jest mniejsza niż standardowa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.