Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kurczak20

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kurczak20

 1. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  Regularnie przeglądam ten wątek, oglądam nowe zdjęcia i sam nie wiem co mi w nim nie podeszło. Rangman kupiony w czerwcu i od tego czasu wyszedł z pięć razy z domu a tak to leży na parapecie i się synchronizuje. Miesiąc później kupiłem na forum gd-350 w negatywie i zegarek tak mi podszedł że mam go codziennie na ręce. HTC Magic -> SE Neo V -> SGS3 -> OnePlus One + Tapatalk
 2. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  A o co chodzi z tym współczuciem bo nie łapie? SGS3+Swype+Tapatalk.
 3. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  Więc trzeba będzie zeskrobać, swoją drogą myślałem że to rodzaj gwarancyjnej naklejki a to po prostu taki ficzer. Jakby kogoś interesowało to zrobiłem jednak zdjęcie face Ragemana w asyście SGW-300H i Garmina Swim ANT+. SGS3+Swype+Tapatalk.
 4. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  Tyle co z samym zegarkiem? Czy to podchwytliwe pytanie SGS3+Swype+Tapatalk.
 5. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  A to gwarancji nie stracę? SGS3+Swype+Tapatalk.
 6. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  Celowo dałem zdjęcie dekla, jakby ktoś się nudził to może zweryfikować datę produkcji. A face nie dawałem bo na tym forum są takich setki SGS3+Swype+Tapatalk.
 7. kurczak20

  GW-9400 Rangeman

  Witam wszystkich. Po przeczytaniu tysiąca postów w końcu kupiłem swojego pierwszego g-shocka. Wybór padł na Rangemana. Zastanawiałem się też nad Risemanem ale dobrze że go nie kupiłem bo po prostu byłby za mały na mój nadgarstek. Mam go z dwa tygodnie i z tego co udało mi się odszyfrować został wyprodukowany w kwietniu 2014 czyli całkiem świeży. Pozdrawiam R. SGS3+Swype+Tapatalk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.