Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pajo-29

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Udało mi sie odkręcić dekielek i faktycznie wewnątrz jest opisany jako Geneva sport.Mam jeszcze jedno pytanie czy naprawa ułamanej osi sekundnika jest opłacalna w przypadku tego zegarka i ewentualnie z jakimi kosztami trzeba się liczyć.Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
 2. Witam.Dziękuje koledzy za pomoc.Myślałem że ta Slava to coś bardziej wartego zainteresowania. Pzdrawiam.
 3. Witam.Proszę o pomoc co to za slava ,z jakich lat pochodzi, oraz czy te małe wskazówki działają czy tylko imitacja.Niestety w tym egzemplarzu po nakręceniu sprawny jest tylko sekundnik,reszta coś się nie chce kręcić.Dziękuje i Pozdrawiam
 4. Kiniol czy możesz w przybliżeniu określić lata produkcji zegarka ? Dziękuje i Pozdrawiam
 5. Witam.Proszę o identyfikację małego kieszonkowego zegarka.Średnica całkowita 32 mm,niestety zegarek nie posiada żadnej nazwy,nie ma nawet sygnatury,jest tylko wybity numer. Jeśli ktoś wie coś więcej na temat w/w zegarka proszę o informację.Dziękuje i Pozdrawiam.
 6. Już wyczyszczona ,niestety napisy i te malutkie kreski na obwodzie tarczy zeszły. Najgorzej tarcza wygląda w miejscu miedzy godz 10 i 11 tam odeszła farba. Jak wróci zegarek od zegarmistrza,to pokaże zdjecia po czyszczeniu.
 7. No niestety, nie pokaże, nie dane mi było oglądać wszystkich zegarków "ze ściany". Uało mi się zdobyć ze skrytki jeszcze dwie Delbany,jedna jest na tut.forum z pytaniem o czyszczenie tarczy,a druga dość mocno zalana i zaśniedziała nie ma czym się chwalić.
 8. Zasadas poczytam tematy o czyszczeniu tarcz i spróbuje wyczyścić ją samemu,co z tego wyjdzie postaram się pokazać na forum. Ale i tak muszę znaleźć zegarmistrza który rozkręci zegarek.Pozdrawiam
 9. Perpetuum Mobile, dziękuje w rzeczywistości wygląda dużo lepiej. Zdjecia robiłem " kalkulatorem" czyli słabej jakości aparatem w telefonie.
 10. Tak jest widoczna smuga od wskazówki na tarczy. Ponoć historia zegarka jest taka, że został znaleziony wraz z innymi zegarkami w zamurowanej skrytce ściennej.To by się zgadzało że bardzo długi okres czasu przeleżał nienakręcany. Wracając do SPA,czy możecie polecić zegarmistrza we Wrocławiu,któremu można powieżyć zegarek do przeglądu i konserwacji ?
 11. Suwmiarką nawet nie próbuje,to z góry wiem że porysuje dekielek.Postaram się znaleźć zegarmistrza który to odkręci.
 12. Czy domowym sposobem da się dekielek odkręcić ,tak żeby nie było uszkodzeń ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.