Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

YouAreNext

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. To jakiś AP?? Hiphopowiec Kali
 2. piękne fotki świetnego zegarka. GRATULACJE!
 3. na prezentacji potwierdzili ze są dogadani z T-Mobile na wprowadzenie eSIM - domyslam sie ze jak w USA to i jest szansa w reszcie swiata. Użytkownicy Apple to łakomy kąsek dla operatorów, także nie zdziwiłbym się jakby sprawy miały się przyspieszyć u innych operatorów
 4. Mylisz się - XR ma bezprzewodowe ładowanie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale Apple co 2 lata robi większe zmiany, a po roku od wypuszczenia z reguły jest zupgradowana wersja. Porównujesz do najlepszych Androidów - tylko ich problemem jest właśnie Android nawet jak mają niby dużo lepsze podzespoły to pracuje dużo gorzej niż IOS.
 5. Akurat cena X się nie zmieniła - za większy rozmiar trzeba zapłacić. Ciekawą opcją wydaje się tez ten XR
 6. Apple znów zamiótł z telefonami i zegarkiem
 7. Po co zmieniac mocno cos co jest idealne? Androidowcy zawsze maja taki ból d*py straszny jeśli chodzi o Apple
 8. to jesteś zatem niezłym ignorantem.
 9. Eh namieszał w głowie... jest 2x lżejszy od mojego BB ETA na bransolecie Muszę jeszcze BB 58 sprawdzić i chyba będzie trzeba wykonać jakieś ruchy.
 10. hmmm tylko troche przypomina iphona X.... https://sale.aliexpress.com/__pc/brands_xiaomi_august.htm?ck=fbmicroplushedm&lp=false&tracelog=rowan&rowan_id1=fb_shoppingweek_20180821_1_en_US_2018-08-23&rowan_msg_id=wgalUTT_619019_0_%24e4276737feea4956bd68a052e75005f0
 11. istotny też jest zasięg i jego jakość. Te sieci korzystają z innych operatorów i nie koniecznie muszą miec taką samą prędkość. w play np jest o połowę niższa prędkość niż w T-Mobile - mierzone na full zasięgu LTE w tym samym miejscu..
 12. Mozesz miec abonament bez telefonu. za ok 40-50pln miesiecznie masz wszystko bez limitu
 13. Ja teraz przenoszę się z Playa do T-mobile. Powód? Oba telefony max zasięg LTE w tym samym miejscu, centrum Warszawy Play: T-mobile Dymają w play na prędkości strasznie i dodatkowo słaby jest zasięg. Za 50 pln teraz wszędzie dla nowych klientów jest wszystko bez limitu. T-mobile dodatkowo z wielu mediów społecznościowych nie potrąca z limitu transferu danych i np z Tidala tez nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.