Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kropas

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Według Ciebie, to że zegarek jest zaawansowany jest wytłumaczeniem dla jego awaryjności, przecież to żenujące. Mobilnie
 2. Cześć, mam swój Casio G-Shock GA-1000-1AER, od października 2016, po kilki tygodniach zauważyłem że wskazówka sekundnika/kompasu nie zgrywa się idealnie z indeksami na tarczy (na początku było idealnie), mocno się nie przejąłem, ale lekko zwątpiłem w jakość dzisiejszych G-shocków. Niestety kilka dni temu wskazówka sekundnika zatrzymała się bez powodu (pozostałe działają), nie działa nawet jak włączę kompas. Stuknąłem kilka razy palcem w zegarek i na jakiś czas to pomogło, ale sytuacja znowu się powtórzyła. Zegarek zakupiony na Watcheszon.com, bez podbitej gwarancji, tylko z jakąś śmieszną plakietką stwierdzającą roczną gwarancję (a myślałem, że skoro Master of G to po co mi gwarancja). Jakieś sugestię co w tej sytuacji robić ? Czy jakość dzisiejszych G-Shocków to już tylko legenda ? Najlepszego.
 3. Pierwszy G - zaraz po zakupie [emoji7] Mobilnie
 4. Zamówiłem GA-1000-1A i nie mogę wytrzymać, muszę ogarnąć instrukcję na pamięć jeszcze przed tym jak będę miał go w łapach. Będzie ktoś serdeczny i podrzuci na priv instrukcję (modul 5302), nie ogarniam wszystkiego w inglisz.
 5. Cześć, miło mi znaleźć się na tym forum, przeglądam już od dłuższego czasu, najlepszego życzę wszystkim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.