Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthoor

Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Arthoor

  GWG 1000 MUDMASTER

  I tu się możesz mylić z wymianą bateryjki oddawałem zegarek na wymianę baterii i poprosiłem żeby zrobić to tak żeby zegarek wrócił do mnie w stanie w jakim oddałem , Pan z uśmiechem powiedział mi że nie może mi tego zagwarantować i zawsze mogę wysłać do Sochaczewa.
 2. Arthoor

  GWG 1000 MUDMASTER

  W TT kiedyś byłem świadkiem jak facet odbierał z gwarancji parującego gwg , uznali że zegar szczelny a parowanie musiało pojawić się przez złe użytkowanie (z odkręconą koronką )
 3. Arthoor

  G-Shock MT-G

  Mtg-s1000 z mojego postu ma szczotkowaną fakturę która łapie rysy ( przy polerowaniu tego można ją wygładzić i usuniesz fakturę szczotkowania wtedy rysy złapie od wiatru chyba ( widziałem już jak ktoś to wypolerował magicznymi szmatkami ,te matowe vs szczotkowane to niebo a ziemia jeśli chodzi o serie mtg ) Każdy się wyciera w tym miejscu jeśli to miejsce przy zapięciu o którym myślę to jest ruchome i przy noszeniu odpinaniu / zapinaniu zawsze sie wytrze .
 4. Arthoor

  G-Shock MT-G

  Nie jest limitowany ale było ich mniej w PL dystrybucji i praktycznie ich już nie ma ,różnica to nie tylko kolor tarczy czy wewnętrznego tworzywa bransolety ale samego wykonania bezela/bransolety w RS wszystko jest matowe i nie łapie rys ( miałem mtg-s i mtg-g rs nie ma żadnego porównania ( zwykły stalowy po kilku tygodniach złapał rysy/ryski a obchodziłem się jak z jajkiem ,RS wygląda jak nowy ) Na foto tego tak nie widać ale jest całkiem inna faktura .
 5. Arthoor

  GWG 1000 MUDMASTER

  U mnie powrót do GWG możesz dopisać Piowa
 6. W sumie Piowa możesz dopisać kilka GXW ( KG / E / 1A / 1B / BB )
 7. Nie pamiętam dokładnie ceny ale można zamówić całą bransoletę jak i samo zapięcie ( oczekiwanie 1-2 m ) cena ok 400 pln cała bransoleta , zapięcie ok 100 pln ( ja pytałem w serwisie Casio ok miesiąc temu )
 8. Arthoor

  GWG 1000 MUDMASTER

  Mario jesteś rok ode mnie starszy ,Piowa prosił o zakończenie sprawy uszanowałem to , chcesz to ciągnąć , czy może chcesz doprowadzić do sytuacji nie znając mnie że mnie obrazisz ?
 9. Arthoor

  GWG 1000 MUDMASTER

  zaraz pousuwam Piowa swoje posty z tematu Posprzątane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.